Фінанси. Гроші. Валюта, IT технології та телекомунікації Автор: RomanK Друкувати

Apple почала втрачати прибутки

 • Джерело: ubr.ua.  → Ключові теги: apple

  Якщо влада Китаю зважиться відповісти США на дії проти Huawei, заборонивши продаж американської продукції на своїй території, прибуток Apple в розрахунку на акцію знизиться на 29%, повідомляє Bloomberg з посиланням на аналітику банку Goldman Sachs.

  9416_85f8b1853a4-big-apple-logo-reuters_1200.jpg (20. Kb)


  І це при тому, що показники компанії стрімко падають і без заходів Пекіна у відповідь. У січні-березні 2019 року Apple отримала $2,46 прибутку на акцію, а в попередньому фінансовому році показник становив $11,91.

  Але і представлений прогноз може виявитися занадто оптимістичним. Аналітики зізнаються, що робили оцінку з урахуванням частки Китаю і Гонконгу в світових продажах Apple і ефекту від зниження витрат на маркетинг. Але сценарій, при якому Apple заборонять складання продукції і купівлю компонентів у Китаї (аналогічні заходи мав намір зробити Білий дім стосовно Huawei), аналітики не розглядали.

  Хоч американський цифровий гігант і не розкриває своїх даних щодо продажу в окремих країнах, за оцінкою дослідницької фірми Gartner, з початку 2019 року компанія поставила в Китай, Гонконг і Тайвань 39 млн смартфонів, з яких 83% припали на материковий Китай, 13% – на Гонконг і менше 5% – на Тайвань.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

lifecell ввів тарифи по 20 гривень lifecell ввів тарифи по 20 гривень
16 вересня 2019 р. діджитал-оператор lifecell запустив новий регіональний тариф для мешканців 32 міст України.
У YouTube розповіли, чи буде Premium мати платну підписку У YouTube розповіли, чи буде Premium мати платну підписку
Компанія Google, якій належить відеосервіс YouTube, відмовилася від системи платної підписки на оригінальні шоу, створювані самою компанією.
Google вперше змінив логотип ОС Android Google вперше змінив логотип ОС Android
Google вперше з 2014 року змінила дизайн логотипу операційної системи Android.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми