Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Скільки українців відкладають гроші "на чорний день"

 • Джерело: replyua.net.  → Ключові теги: фінанси, суспільство

  Третина українських громадян відзначили, що відносяться до власних доходів з особливою ощадливістю. Вони схильні бездумно витрачати гроші, тому ретельно обмірковують важливість і необхідність кожної покупки.

  2755_1f51c1cb0c86f9bbacdf61dccc99877b.jpg (83. Kb)


  Такого роду дані оприлюднили співробітники Агентства Сполучених Штатів Америки з міжнародного розвитку. Для отримання достовірної інформації фахівці провели дослідження, учасниками якого став 2007 чоловік, що проживають в 30 країнах світу. Вік респондентів варіювався в межах від 18 до 79 років. Соціологи заявили, що, розпоряджаюся власними доходами, українці ніколи не розслабляються. Вони фактично не вміють витрачати гроші тут і зараз. Зокрема, 33% українських громадян схильних відкладати кошти на так званий "чорний день". При цьому в Польщі цей показник ще вище. У сусідній країні заощадження на перспективу мають 54% громадян.

  Варто відзначити, що, незважаючи на вищевказану закономірність, 92% українців акцентували увагу на тому, що гроші існують для того, щоб їх витрачали.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Apple представила 16-дюймовий MacBook Pro Apple представила 16-дюймовий MacBook Pro
Apple представила MacBook Pro 16" 2019 - найбільший ноутбук Apple з моменту припинення продажів 17-дюймової моделі в 2012 році, модель отримала новий ...
Визначено найдорожчі бренди світу Визначено найдорожчі бренди світу
Apple, Google, Amazon і Microsoft залишаються найдорожчими брендами, незважаючи на пильну увагу антимонопольних органів до технологічних концернів. Ва...
Google і levi's показали розумну куртку Google і levi's показали розумну куртку
Google і levi’s випустили нову технологічну джинсову куртку, за допомогою якої можна дзвонити і робити селфі.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми