Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Мільйони українців не мають можливості використовувати 3G і 4G

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: ІТ

  В Україні 16 млн абонентів не можуть скористатися 3G і 4G зв’язком через відсутність в сільській місцевості відповідних станцій, які проводять сигнал.

  8665_59_main_new_18478254.jpg (38.99 Kb)


  Про це заявив керівник сектору “IT і Телеком” BRDO (Офіс ефективного регулювання) Олександр Кубрак.

  “В Україні більш ніж 16 млн абонентів, в основному, в сільській місцевості, без 3G і 4G зв’язку, і близько 26 млн осіб, які, виїжджаючи за місто, стикаються з такими ж проблемами. Є 2G, але не більше”, – зазначив він.

  За словами Кубракова, це відбувається тому, що в Україні немає базових станцій, які підтримували б таку швидкість зв’язку. Кубрак повідомив, що в Європі 4G зв’язок отримують більш ніж 90% населення.

  При цьому він зазначив, що основною причиною відставання України в розвитку зв’язку є неактуальне регулярне поле, яке не забезпечує поширення сучасних технологій.

  «Причини – економічна невигідність для операторів, оскільки витрати великі на будівництво мережі … У нас найнижчі в Європі доходи від абонентів для компаній», – сказав Кубрак.

  При цьому він пояснив, що зараз операторам поки що недоступні низькочастотні діапазони (800-900 МГц), в яких буде значно дешевше і ефективніше будувати 3G і 4G саме в тій місцевості, де зараз їх немає. Ця відмінність, за словами представника Офісу, і дозволяє європейським країнам досягати повсюдного покриття.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Apple представила 16-дюймовий MacBook Pro Apple представила 16-дюймовий MacBook Pro
Apple представила MacBook Pro 16" 2019 - найбільший ноутбук Apple з моменту припинення продажів 17-дюймової моделі в 2012 році, модель отримала новий ...
Визначено найдорожчі бренди світу Визначено найдорожчі бренди світу
Apple, Google, Amazon і Microsoft залишаються найдорожчими брендами, незважаючи на пильну увагу антимонопольних органів до технологічних концернів. Ва...
Google і levi's показали розумну куртку Google і levi's показали розумну куртку
Google і levi’s випустили нову технологічну джинсову куртку, за допомогою якої можна дзвонити і робити селфі.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми