Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

"Новий курс долара" почнеться з кінця літа

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: долари, валюта

  В Україні під кінець літа традиційно починається період плавної девальвації. Цілком ймовірно, що вже в серпні курс долара впевнено подолає позначку в 26,5 грн/$.

  4268_1f51c1cb0c86f9bbacdf61dccc99877b.jpg (83. Kb)


  Наприклад, керівник відділу аналітики Forex Club Андрій Шевчишин впевнений, що курс гривні в липні буде коливатися в діапазоні 26-27,35 грн. Відмітка 26 в грн залишається важливим психологічним рівнем, поблизу якої попит на валюту буде підвищуватися.

  "Липень традиційно спокійний місяць для валютного ринку. Сезон відпусток і низької ділової активності. Однак в липні обсяг ліквідності може скоротитися, що призведе до зростання волатильності, і спекулятивно ринок буде більш вразливий, оскільки невеликий дисбаланс попиту і пропозиції вплине на настрої учасників ринку. Особливо це проявиться в разі несподіваних результатів дострокових парламентських виборів і загрози для формування коаліції", – зазначає Андрій Шевчишин.

  Впевненість в гривні зберігають інвестори, які купують українські гривневі ОВДП, продаючи для цього валюту. Тільки за червень вкладення нерезидентів в облігації виросли на 32% – до 57,2 млрд грн. Однак частина цих інвестицій – спекулятивні короткострокові вкладення, які будуть шукати виходу, як тільки кон'юнктура зміниться. Посилиться вихід нерезидентів у вересні, коли Україні необхідно виплатити пікові 52,2 млрд грн за зовнішнім боргом.

  Приплив іноземної валюти і конвертація в гривню під парламентські вибори в другій половині липня зійдуть нанівець, що може натиснути на національну валюту. Однак в цілому політичні ризики не надають високого впливу на валютний ринок.

  "Ситуація на світових ринках залишається сприятливою для гривні. Після саміту G20 напруженість в торговому конфлікті між США і Китаєм спадає. Ціни по ключовим експортним товарам знаходяться на прийнятних для гривні рівнях", – відзначає експерт.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Apple представила 16-дюймовий MacBook Pro Apple представила 16-дюймовий MacBook Pro
Apple представила MacBook Pro 16" 2019 - найбільший ноутбук Apple з моменту припинення продажів 17-дюймової моделі в 2012 році, модель отримала новий ...
Визначено найдорожчі бренди світу Визначено найдорожчі бренди світу
Apple, Google, Amazon і Microsoft залишаються найдорожчими брендами, незважаючи на пильну увагу антимонопольних органів до технологічних концернів. Ва...
Google і levi's показали розумну куртку Google і levi's показали розумну куртку
Google і levi’s випустили нову технологічну джинсову куртку, за допомогою якої можна дзвонити і робити селфі.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми