Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

МВФ може надати Україні до $8 млрд

 • Джерело: interfax.com.ua.  → Ключові теги: МВФ

  Україна до кінця 2019 року може підписати нову кредитну програму з МВФ на $6-8 млрд.

  1878_1461677925_mvf.jpg (.82 Kb)


  Такий прогноз в своєму звіті дають аналітики банку Raiffeisen. Кредитами держава покриватиме покривати старі позики.

  "З урахуванням прихильності президента Володимира Зеленського до реформ, новий уряд зможе до кінця 2019 року укласти нову трирічну програму з Фондом на суму $6-8 млрд", - йдеться в документі.

  Аналітики підкреслюють, що 40% виплат по валовому зовнішньому боргу України припадає на 2020-2021 роки (2020 року - $16,8 млрд, 2021- $18,5 млрд). У зв'язку з цим уряду потрібно почати нову програму співпраці з МВФ у найкоротші терміни.

  За словами представника президента України в Кабінеті міністрів Андрія Геруса, переговори про нову співпрацю з МВФ відновляться у вересні. Як повідомляє "Інтерфакс", план України - і далі співпрацювати з фондом.

  "У вересні відновляться переговори про нову співпрацю з МВФ. План України – продовжити співпрацю з МВФ. Будуть різні питання і пропозиції, щось будемо пропонувати ми зі свого боку, що ми хочемо виконати, зробити, що хочемо вписати в меморандум, що- то будуть пропонувати вони. на щось ми будемо погоджуватися, на щось будемо не погоджуватися, буде переговорний процес", - сказав представник президента в Кабміні.

  Герус висловив бажання, щоб питання ціни на газ для населення був "більш м'яко" відображений в меморандумі з Фондом, тому що це "вже питання не просто економічний, це питання політичне". "Я думаю, що ми це побачили в ході цих виборів", - вказав він.

  Представник президента в Кабінеті міністрів також вважає, що з української сторони повинна бути ініціатива щодо антикорупційних реформ.

  "Щоб ми самі це писали, щоб нас не потрібно було примушувати це робити, ми самі взяли на себе зобов'язання це зробити і швидко це зробили. І щоб у вересні була нова програма, і ми могли восени цього року отримати новий транш МВФ, щоб у нас була макроекономічна стабільність, і економіка могла розвиватися", - підкреслив Герус.



  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Apple представила 16-дюймовий MacBook Pro Apple представила 16-дюймовий MacBook Pro
Apple представила MacBook Pro 16" 2019 - найбільший ноутбук Apple з моменту припинення продажів 17-дюймової моделі в 2012 році, модель отримала новий ...
Визначено найдорожчі бренди світу Визначено найдорожчі бренди світу
Apple, Google, Amazon і Microsoft залишаються найдорожчими брендами, незважаючи на пильну увагу антимонопольних органів до технологічних концернів. Ва...
Google і levi's показали розумну куртку Google і levi's показали розумну куртку
Google і levi’s випустили нову технологічну джинсову куртку, за допомогою якої можна дзвонити і робити селфі.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми