Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

МВФ може надати Україні до $8 млрд

 • Джерело: interfax.com.ua.  → Ключові теги: МВФ

  Україна до кінця 2019 року може підписати нову кредитну програму з МВФ на $6-8 млрд.

  1878_1461677925_mvf.jpg (.82 Kb)


  Такий прогноз в своєму звіті дають аналітики банку Raiffeisen. Кредитами держава покриватиме покривати старі позики.

  "З урахуванням прихильності президента Володимира Зеленського до реформ, новий уряд зможе до кінця 2019 року укласти нову трирічну програму з Фондом на суму $6-8 млрд", - йдеться в документі.

  Аналітики підкреслюють, що 40% виплат по валовому зовнішньому боргу України припадає на 2020-2021 роки (2020 року - $16,8 млрд, 2021- $18,5 млрд). У зв'язку з цим уряду потрібно почати нову програму співпраці з МВФ у найкоротші терміни.

  За словами представника президента України в Кабінеті міністрів Андрія Геруса, переговори про нову співпрацю з МВФ відновляться у вересні. Як повідомляє "Інтерфакс", план України - і далі співпрацювати з фондом.

  "У вересні відновляться переговори про нову співпрацю з МВФ. План України – продовжити співпрацю з МВФ. Будуть різні питання і пропозиції, щось будемо пропонувати ми зі свого боку, що ми хочемо виконати, зробити, що хочемо вписати в меморандум, що- то будуть пропонувати вони. на щось ми будемо погоджуватися, на щось будемо не погоджуватися, буде переговорний процес", - сказав представник президента в Кабміні.

  Герус висловив бажання, щоб питання ціни на газ для населення був "більш м'яко" відображений в меморандумі з Фондом, тому що це "вже питання не просто економічний, це питання політичне". "Я думаю, що ми це побачили в ході цих виборів", - вказав він.

  Представник президента в Кабінеті міністрів також вважає, що з української сторони повинна бути ініціатива щодо антикорупційних реформ.

  "Щоб ми самі це писали, щоб нас не потрібно було примушувати це робити, ми самі взяли на себе зобов'язання це зробити і швидко це зробили. І щоб у вересні була нова програма, і ми могли восени цього року отримати новий транш МВФ, щоб у нас була макроекономічна стабільність, і економіка могла розвиватися", - підкреслив Герус.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Nokia запустили у продаж кнопкові телефони 2019 року Nokia запустили у продаж кнопкові телефони 2019 року
В кінці липня компанія HMD Global анонсувала новий кнопковий телефон Nokia 105 (2019), який вже надходить у продаж.
Apple анонсували випуск iPhone 11 Apple анонсували випуск iPhone 11
Нова лінійка смартфонів iPhone 11 надійде в продаж за десять днів до кінця вересня.
Apple і Intel погодили мільярдну угоду Apple і Intel погодили мільярдну угоду
Американська корпорація Apple, яка скуповує дрібні технологічні компанії, тепер купить і частину бізнесу Intel з виробництва модемів для смартфонів.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми