Фінанси. Гроші. Валюта, Нерухомість та земля Автор: RomanK Друкувати

У Зеленського хочуть тотальної конфіскації майна корупціонерів

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: корупція

  У середу, 24 липня, член Національної ради з питань антикорупційної політики Анастасія Красносільська заявила про ініціативу впровадження так званої «цивільної конфіскації» незаконних активів в рамках тотальної боротьби з корупцією.

  6990_____14644_729x547.jpg (61.32 Kb)


  Впровадження інструменту цивільної конфіскації незаконних активів чиновників має бути одним з першочергових інструментів, які прийме Верховна Рада IX скликання, впевнена депутат.

  «Серед першочергових ініціатив – необхідність сфокусувати антикорупційний суд на справи топ-корупції. Наприклад, колишнього глави Державної фіскальної служби і т.д. Тому передусім антикорупційний суд повинен бути сфокусований на справах топ-корупції», – заявила Красносільська.

  Крім введення конфіскації незаконних активів, в Нацраді хочуть перезапустити Національне агенство з питань запобігання корупції, повернути відповідальність за незаконне збагачення і розробити Антикорупційну стратегію на 2019-2023 роки.

  «Можу проінформувати, що Національна рада з питань антикорупційної політики, яка збиралася минулого тижня, вже визначила антикорупційну стратегію одним із пріоритетів роботи до кінця цього року», – зазначила Красносільська.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Nokia запустили у продаж кнопкові телефони 2019 року Nokia запустили у продаж кнопкові телефони 2019 року
В кінці липня компанія HMD Global анонсувала новий кнопковий телефон Nokia 105 (2019), який вже надходить у продаж.
Apple анонсували випуск iPhone 11 Apple анонсували випуск iPhone 11
Нова лінійка смартфонів iPhone 11 надійде в продаж за десять днів до кінця вересня.
Apple і Intel погодили мільярдну угоду Apple і Intel погодили мільярдну угоду
Американська корпорація Apple, яка скуповує дрібні технологічні компанії, тепер купить і частину бізнесу Intel з виробництва модемів для смартфонів.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми