Фінанси. Гроші. Валюта, Влада та політики Автор: RomanK Друкувати

Луценко сподівається провести спецконфіскацію 7$ млрд. з оточення Януковича

 • Джерело: replyua.net.  → Ключові теги: політика

  Юрій Луценко повідомив, що люди з оточення Віктора Януковича вивели в Сполучені Штати 7 мільярдів доларів. Одночасно з цим генеральний прокурор висловив надію на те, що після створення українсько-американської слідчої комісії дозволить в кінцевому підсумку провести спецконфіскацію даних коштів.

  3616_thumb_1.jpg (26.58 Kb)


  Юрій Луценко стверджує, що особи, які входили в найближче оточення Віктора Януковича, вивели в Сполучені Штати 7 мільярдів доларів, розмістивши ці гроші в одному з американських фондів. Генеральний прокурор нагадав, що в рішенні, винесеному суддями Краматорського суду, чітко вказані бізнес-структури, причетні до виведення з України цієї суми. Також так розписано і сам рух грошей

  За словами керівника ГПУ, він прийняв правильне рішення, засекретивши даний вердикт суду. Якби його розголосили в будь-який з інстанцій, то зацікавлені особи цілком могли б замести сліди. Луценко сподівається, що вдасться створити українсько-американську слідчу комісію, підсумком роботи якої стане спецконфіскація цих 7 мільярдів доларів.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Google Chrome ввів нове оновлення Google Chrome ввів нове оновлення
Google оголосив, що незабаром почне попереджати користувачів Chrome про “небезпечні” завантаження, що є першим кроком у плані повного їх блокування.
В Україні хочуть розблокувати В Україні хочуть розблокувати "Вконтакте" та інші російські сайти
На офіційному сайті гаранта Конституції української держави була опублікована петиція щодо відновлення роботи всіх інтернет-сервісів компаній Російськ...
Рейтинг смартфонів з найсильнішою Рейтинг смартфонів з найсильнішою "начинкою"
Сайт Antutu опублікував свої два щомісячні рейтинги найпотужніших Android-смартфонів.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми