Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Україна веде нові переговори з МВФ

 • Джерело: interfax.com.ua.  → Ключові теги: МВФ

  Україна та Міжнародний валютний фонд ведуть переговори щодо податкової амністії.

  3527_1461677925_mvf.jpg (.82 Kb)


  Про це заявив очільник Державної податкової служби Сергій Верланов.

  "Стосовно податкової амністії капіталу ведуться переговори з МВФ, передусім щодо ставки. В Україні не унікальна ситуація – і ПАР, і Латвія й інші країни її проходили. Наразі дискутуємо про знижені ставки: 9% як базова і 5% – знижена. Скільки надходжень для бюджету дасть податкова амністія можна буде говорити лише після того, як буде зрозуміла конструкція такої податкової амністії. Без сумніву, це залежить від того, яка буде ставка оподаткування, хто може бути декларантом, з чого буде сплачуватись податок тощо", – сказав Верланов.

  Він зазначив, що податкову амністію називають "добровільним розкриттям інформації платником податків". І це — не єдине питання, що обговорюється із МВФ.

  "У нас була технічна місія МВФ, яку запросили по трьох пунктам – податок на виведений капітал, податкова амністія та BEPs (міжнародна ініціатива про протидію розмиванню оподатковуваної бази та виводу прибутку з-під оподатковування). По BEPS у нас розроблений дуже хороший законопроєкт, кожна його частина обговорювалась з окремим відповідним департаментом Організації економічного розвитку і співробітництва. МВФ із законопроєктом по BEPS теж ознайомився. Очікуємо, що восени цей законопроєкт буде поданий на розгляд до Верховної Ради", – зауважив Верланов.

  Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський пообіцяв проведення податкової амністії на пільгових умовах. Однак він не уточнив, у чому саме полягатиме така амністія, і якими будуть її умови.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Анонсовано Xiaomi Mi Band 5: характеристики Анонсовано Xiaomi Mi Band 5: характеристики
Зараз у світі є дуже багато фітнес-браслетів, і в останні кілька років ці пристрої користуються небувалою популярністю у користувачів. На ринку найкра...
Google створить свою банківську картку Google створить свою банківську картку
ЗМІ повідомляють, що Google працює над власною банківською карткою, інтегрованою в платіжний сервіс Google Pay.
Google Chrome ввів нове оновлення Google Chrome ввів нове оновлення
Google оголосив, що незабаром почне попереджати користувачів Chrome про “небезпечні” завантаження, що є першим кроком у плані повного їх блокування.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми