Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Україна веде нові переговори з МВФ

 • Джерело: interfax.com.ua.  → Ключові теги: МВФ

  Україна та Міжнародний валютний фонд ведуть переговори щодо податкової амністії.

  3527_1461677925_mvf.jpg (.82 Kb)

  Про це заявив очільник Державної податкової служби Сергій Верланов.

  "Стосовно податкової амністії капіталу ведуться переговори з МВФ, передусім щодо ставки. В Україні не унікальна ситуація – і ПАР, і Латвія й інші країни її проходили. Наразі дискутуємо про знижені ставки: 9% як базова і 5% – знижена. Скільки надходжень для бюджету дасть податкова амністія можна буде говорити лише після того, як буде зрозуміла конструкція такої податкової амністії. Без сумніву, це залежить від того, яка буде ставка оподаткування, хто може бути декларантом, з чого буде сплачуватись податок тощо", – сказав Верланов.

  Він зазначив, що податкову амністію називають "добровільним розкриттям інформації платником податків". І це — не єдине питання, що обговорюється із МВФ.

  "У нас була технічна місія МВФ, яку запросили по трьох пунктам – податок на виведений капітал, податкова амністія та BEPs (міжнародна ініціатива про протидію розмиванню оподатковуваної бази та виводу прибутку з-під оподатковування). По BEPS у нас розроблений дуже хороший законопроєкт, кожна його частина обговорювалась з окремим відповідним департаментом Організації економічного розвитку і співробітництва. МВФ із законопроєктом по BEPS теж ознайомився. Очікуємо, що восени цей законопроєкт буде поданий на розгляд до Верховної Ради", – зауважив Верланов.

  Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський пообіцяв проведення податкової амністії на пільгових умовах. Однак він не уточнив, у чому саме полягатиме така амністія, і якими будуть її умови.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Apple представила 16-дюймовий MacBook Pro Apple представила 16-дюймовий MacBook Pro
Apple представила MacBook Pro 16" 2019 - найбільший ноутбук Apple з моменту припинення продажів 17-дюймової моделі в 2012 році, модель отримала новий ...
Визначено найдорожчі бренди світу Визначено найдорожчі бренди світу
Apple, Google, Amazon і Microsoft залишаються найдорожчими брендами, незважаючи на пильну увагу антимонопольних органів до технологічних концернів. Ва...
Google і levi's показали розумну куртку Google і levi's показали розумну куртку
Google і levi’s випустили нову технологічну джинсову куртку, за допомогою якої можна дзвонити і робити селфі.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми