Фінанси. Гроші. Валюта, Податки та законодавство Автор: RomanK Друкувати

Топ-10 рітейлерів почали сплачувати більше податків

 • Джерело: epravda.com.ua.  → Ключові теги: податки, ритейл

  Десятка найбільших рітейлерських мереж за січень-червень 2019 року збільшила сплату податків на 1,2 мільярда гривень, або на 29% по порівняння з аналогічним періодом 2018 року - до 5,4 мільярда гривень.

  17_1463683733_1072.jpg (65.68 Kb)


  Про це повідомив Офіс найбільших платників податків на своєму сайті 13 серпня.

  Так, найбільшу частину податкових надходжень забезпечила мережа "АТБ" - 57,4% у загальному обсязі надходжень Топ-10, при цьому її частка у порівнянні з торішньою показником змінилася неістотно (57% у першому півріччя 2018 року).

  Знизила свою частку податкових відрахувань у загальному обсязі надходжень Топ-10 мережа супермаркетів "Сільпо" (Fozzy Group) - 12,6% проти 11,4% за січень-червень-2018, Metro C & C (ТОВ "Метро Кеш енд Керрі Україна ", Київ) - 8,3% у порівнянні з 10,8%, супермаркети "ЕКО Маркет" (ТОВ" ЕКО ") - 1,3% з 1,5%, "Велика кишеня" (ТОВ" Фудком ", Retail Group, Київ) - 1,2% із 1,8%, супермаркети Billa (ПІІ "Білла-Україна", Rewe Group, Німеччина) - 0,9% з 1,7%.

  Збільшення частки податкових надходжень зафіксували "Ашан" (холдинг Auchan, Франція) - 7,3% з 5,6%, Novus (BT Invest) - 5,2% з 5%, "Фора" (Fozzy Group) - 3,6 % з 3%.

  Супермаркети "Варус" (ТОВ "Омега") не змінили свій показник у порівнянні з першим півріччя 2018 року - 2,2% від усіх надходжень.

  "Половина з представлених компаній показали зростання, збільшивши суми сплачених податків, деякі навіть істотно. Разом із тим троє учасників демонструють негативні темпи зростання", - зазначається у повідомленні.

  Офіс найбільших платників податків нагадав, що обслуговує 23 продовольчі мережі, які за рік збільшили податкові надходження більш як на 20%.

  "Якщо за півроку 2018 го рітейлери Офісу направили до Держбюджету 8,5 млрд грн, то за аналогічний період цього року – 10,3 млрд грн", - резюмували в Офісі.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Анонсовано Xiaomi Mi Band 5: характеристики Анонсовано Xiaomi Mi Band 5: характеристики
Зараз у світі є дуже багато фітнес-браслетів, і в останні кілька років ці пристрої користуються небувалою популярністю у користувачів. На ринку найкра...
Google створить свою банківську картку Google створить свою банківську картку
ЗМІ повідомляють, що Google працює над власною банківською карткою, інтегрованою в платіжний сервіс Google Pay.
Google Chrome ввів нове оновлення Google Chrome ввів нове оновлення
Google оголосив, що незабаром почне попереджати користувачів Chrome про “небезпечні” завантаження, що є першим кроком у плані повного їх блокування.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми