Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Нацбанк не планує стримувати зміцнення гривні

 • Джерело: hromadske.tv.  → Ключові теги: гривня

  Національний банк України не планує стримувати ревальвацію гривні (падіння курсу іноземних валют), адже цей процес послабить довіру інвесторів до української валюти.

  17_1463683733_1072.jpg (65.68 Kb)

  Про це повідомив заступник директора Департаменту монетарної політики та економічного аналізу Нацбанку Володимир Лепушинський, передає прес-служба НБУ.

  Лепушинський вважає, що НБУ дотримується плаваючого курсу гривні, щоб встановити ринковий курс валют — це є принципом монетарної політики Нацбанку.

  Обмінний курс може змінитися як у сторону девальвації, так і ревальвації – ймовірність цих процесів є однаковою. Таким чином зміцнюється довіра до гривні та знижується рівень доларизації економіки.

  “Хто довірятиме гривні, якщо Національний банк допускатиме лише девальвацію, але утримуватиме курс від ревальвації», — заявляє Лепушинський.

  Економіст також зазначив, що ревальвація гривні сприяє зниженню рівня інфляції до планового показника, встановленого Нацбанком, тому установа не планує протидіяти цьому процесу.

  «Якщо уявити, що НБУ не буде дозволяти обмінному курсу посилюватися, це свідчитиме, що у перспективі він рухатиметься лише в одну сторону – девальвації, або, у кращому разі, просто залишатиметься незмінним. За таких умов на приплив довгострокових інвестицій розраховувати марно», — додав Лепушинський.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Nokia запустили у продаж кнопкові телефони 2019 року Nokia запустили у продаж кнопкові телефони 2019 року
В кінці липня компанія HMD Global анонсувала новий кнопковий телефон Nokia 105 (2019), який вже надходить у продаж.
Apple анонсували випуск iPhone 11 Apple анонсували випуск iPhone 11
Нова лінійка смартфонів iPhone 11 надійде в продаж за десять днів до кінця вересня.
Apple і Intel погодили мільярдну угоду Apple і Intel погодили мільярдну угоду
Американська корпорація Apple, яка скуповує дрібні технологічні компанії, тепер купить і частину бізнесу Intel з виробництва модемів для смартфонів.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми