Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Нацбанк не планує стримувати зміцнення гривні

 • Джерело: hromadske.tv.  → Ключові теги: гривня

  Національний банк України не планує стримувати ревальвацію гривні (падіння курсу іноземних валют), адже цей процес послабить довіру інвесторів до української валюти.

  17_1463683733_1072.jpg (65.68 Kb)


  Про це повідомив заступник директора Департаменту монетарної політики та економічного аналізу Нацбанку Володимир Лепушинський, передає прес-служба НБУ.

  Лепушинський вважає, що НБУ дотримується плаваючого курсу гривні, щоб встановити ринковий курс валют — це є принципом монетарної політики Нацбанку.

  Обмінний курс може змінитися як у сторону девальвації, так і ревальвації – ймовірність цих процесів є однаковою. Таким чином зміцнюється довіра до гривні та знижується рівень доларизації економіки.

  “Хто довірятиме гривні, якщо Національний банк допускатиме лише девальвацію, але утримуватиме курс від ревальвації», — заявляє Лепушинський.

  Економіст також зазначив, що ревальвація гривні сприяє зниженню рівня інфляції до планового показника, встановленого Нацбанком, тому установа не планує протидіяти цьому процесу.

  «Якщо уявити, що НБУ не буде дозволяти обмінному курсу посилюватися, це свідчитиме, що у перспективі він рухатиметься лише в одну сторону – девальвації, або, у кращому разі, просто залишатиметься незмінним. За таких умов на приплив довгострокових інвестицій розраховувати марно», — додав Лепушинський.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

В Україні хочуть розблокувати В Україні хочуть розблокувати "Вконтакте" та інші російські сайти
На офіційному сайті гаранта Конституції української держави була опублікована петиція щодо відновлення роботи всіх інтернет-сервісів компаній Російськ...
Рейтинг смартфонів з найсильнішою Рейтинг смартфонів з найсильнішою "начинкою"
Сайт Antutu опублікував свої два щомісячні рейтинги найпотужніших Android-смартфонів.
Apple представила 16-дюймовий MacBook Pro Apple представила 16-дюймовий MacBook Pro
Apple представила MacBook Pro 16" 2019 - найбільший ноутбук Apple з моменту припинення продажів 17-дюймової моделі в 2012 році, модель отримала новий ...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми