Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

За скільки років Україна наздожене Польщу по економіці

 • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: Польща, економіка

  ВВП України у другому кварталі цього року збільшилось на 4,6% за рахунок розвитку сільськогосподарської галузі, ІТ-сфери, фармацевтики.

  3396_71937.jpg (181.83 Kb)


  Про це говорить економіст Андрій Новак.

  "Також на другий квартал припали дві масштабні всеукраїнські виборчі кампанії. У цей час до країни завжди заводяться гроші. Найчастіше використовують кошти, що раніше були в офшорах. Вони теж певним чином "підживили" українську економіку. Зараз ще рано говорити, наскільки показник 4,6 відсотки є сталим. Другий квартал показує динаміку розвитку. Чи зможемо зберегти і зафіксувати її, покаже кінець року. Треба чекати на результатт за третій і четвертий квартали", - вважає експерт.

  Українські громадяни не можуть напряму відчувати зріст ВВП у державі, наголошує він.

  "Сума у гаманцях людей залежить від динаміки росту цін і доходів. Умовно добробут українця покращиться, коли збільшаться його прибутки, а ціни залишаться сталими. Доходи громадян залежать від загальної економічної ситуації та саме тут на них впливає збільшення чи зменшення ВВП. Проте, щоб зміни були відчутні, мало показника 4,6 відсотки. Порівняно з минулими роками – це кращий результат, але цей ріст точно не можна назвати стрімким. 2004-го ми мали збільшення ВВП на 12 відсотків. Саме такого результату треба прагнути", - каже Новак.

  За умови зростання на 10-12%, зможемо наздогнати Польщу за 15-20 років, пояснює він.

  "Це досить реальна перспектива. Маємо залучати іноземні інвестиції. Для цього світу треба дати сигнал, що ми можемо захистити їхні гроші. Провести швидкі, дієві реформи, забезпечити верховенство права. Також треба формувати вигідні умови для українського експорту. Постачати світу якісну продукцію, популяризувати її", - додає економіст.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Google і levi's показали розумну куртку Google і levi's показали розумну куртку
Google і levi’s випустили нову технологічну джинсову куртку, за допомогою якої можна дзвонити і робити селфі.
Huawei оновила лінійку Huawei оновила лінійку "розумних" годинників
Компанія Huawei анонсувала дві нові моделі “розумних” годинників для дітей на початку цього місяця, а днями модель Huawei Children’s Watch 3S або Huaw...
lifecell ввів тарифи по 20 гривень lifecell ввів тарифи по 20 гривень
16 вересня 2019 р. діджитал-оператор lifecell запустив новий регіональний тариф для мешканців 32 міст України.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми