Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Як зміниться курс цього тижня

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: валюта, гривня

  За тиждень курс долара до гривні змінився на різних сегментах валютного ринку різноспрямовано і при цьому зовсім незначно, консолідація поблизу поточних рівнів триває.

  2871_1f51c1cb0c86f9bbacdf61dccc99877b.jpg (83. Kb)


  Так, з минулого понеділка офіційний курс долара США, встановлений НБУ, зріс з 25,09 грн до 25,14 грн (+0,2%).

  Попит/пропозиція долара на міжбанку, за даними компанії «Укрділінг», за цей же час змінилися з 25,19/25,22 до 25,18/25,22 (-0,04%).

  Середні курси купівлі/продажу готівкового долара в банках за тиждень знизилися з 25,12/25,43 до 25,11/25,39 (-0,05%/-0,2%).

  При цьому спред між середнім продажем і середньою купівлею скоротився з 1,3% до 1,1% за рахунок більш швидкого зниження курсу продажу в порівнянні з купівлею, що свідчить про стабілізацію ситуації в секторі готівкової валюти.

  “Те, що протягом тижня курс долара змінився незначно і в різних напрямках, а пропозиція на міжбанку за тиждень взагалі не змінилася, свідчить про стабілізацію курсу на поточних рівнях і дозволяє припустити, що в короткостроковій перспективі поблизу цих рівнів долар і залишиться”, – пояснює для читачів Finance.ua Вадим Іосуб, старший аналітик Альпарі.

  За прогнозами експерта, цього тижня варто очікувати значних змін долара до гривні.

  “Долар на міжбанку може торгуватися поблизу 25,2 грн, а готівковий долар в банках близько 25,1/25,3 грн”, – зазначає Іосуб.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Google Chrome ввів нове оновлення Google Chrome ввів нове оновлення
Google оголосив, що незабаром почне попереджати користувачів Chrome про “небезпечні” завантаження, що є першим кроком у плані повного їх блокування.
В Україні хочуть розблокувати В Україні хочуть розблокувати "Вконтакте" та інші російські сайти
На офіційному сайті гаранта Конституції української держави була опублікована петиція щодо відновлення роботи всіх інтернет-сервісів компаній Російськ...
Рейтинг смартфонів з найсильнішою Рейтинг смартфонів з найсильнішою "начинкою"
Сайт Antutu опублікував свої два щомісячні рейтинги найпотужніших Android-смартфонів.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми