Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Економічне диво: Україна наздожене Польщу?

 • Джерело: fakty.com.ua.  → Ключові теги: Польща, економіка

  Вітчизняний внутрішній валовий продукт за останній квартал зріс на 4,6%. Для фахівців це неочікуваний показник. Адже протягом останніх років приріст економіки не перевищував 3% на рік. Особливо активно в Україні розвивалося сільське господарство і торгівля.

  4352_71937.jpg (181.83 Kb)


  Україна готова рости ще швидше, таке завдання поставив президент Зеленський і авторитетне агентство Bloomberg свідчить, що світовий бізнес вже уважно стежить за успіхами України.

  Експерти переконують, що нині потрібно залучити інвестиції, щоб досягти запланованих масштабних цілей. Перші ознаки – це те, що іноземці вже купили облігації внутрішнього займу на понад 87 мільярдів гривень.

  Раніше світовий банк застерігав, що без активних змін у економіці, Україні доведеться витратити півстоліття, щоб наздогнати сусідню Польщу, успіх якої економісти вже подають як приклад для наслідування. Нині британський дослідник впевнений, що Україна теж може повторити таке економічне диво.

  Західні економісти відзначають, що економічного успіху Україна досягла, провівши дві прозорі та демократичні виборчі кампанії, на тлі торговельної війни між США і Китаєм, а також сповільнення економіки в Європі.

  Нагадаємо, представник президента в Кабінеті міністрів Андрій Герус заявив, що нині є реальний шанс щоб зростання ВВП України було більше 5-7%.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Рейтинг найдорожчих брендів світу Рейтинг найдорожчих брендів світу
У агентства Kantar Millward Brown вийшов щорічний рейтинг найдорожчих брендів світу – BrandZ Top 100 2020. У списку вперше з’явився TikTok, обігнавши ...
Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій
Як підняти собі настрій? В час пандемії коронавірусу, як показують соціальні дослідження, рівень щастя в українців різко впав, а все тому, що від нас ...
Sony анонсувала продажі PlayStation 5 Sony анонсувала продажі PlayStation 5
Японська компанія Sony презентувала ігрову консоль нового покоління PlayStation 5.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми