Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Новий міністр розповів про підготовку до світової економічної кризи

 • Джерело: unian.ua.  → Ключові теги: економіка

  Україні в рамках підготовки до світової економічної кризи, що насувається, необхідно збільшити обсяги торгівлі, а також налагодити співпрацю з ключовим кредитором – Міжнародним валютним фондом та іншими кредиторами, щоб мати доступ до капіталу під час кризи.

  8426_____14644_729x547.jpg (61.32 Kb)

  Про це сказав в ефірі одного з телеканалів міністр розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України Тимофій Милованов.

  За його словами, Україна готується до настання цієї кризи у зв’язку з торговою війною між Китаєм і США.

  «Що має зробити українська економіка? По-перше, нам потрібен торговий партнер-союзник, ми повинні виконати максимально умови для того, щоб збільшити обсяг торгівлі чи з ЄС, чи з іншими партнерами… По-друге, нам дійсно потрібен якір, на кшталт МВФ, тому що на нього орієнтуються багато інвесторів. Нам потрібні серйозні інвестори, які з нами будуть працювати і давати нам довгі кредитні лінії. І якщо у нас почнеться криза, то у нас буде МВФ та інші, з якими ми будемо мати довгострокові програми на тих же самих умовах, і вони дозволять нам мати доступ до капіталу під час кризи», – сказав Милованов.

  Він також зазначив, що Україні необхідно вибудувати системні відносини з кредиторами і зробити економічну політику гнучкішою.

  «Нам потрібно, щоб наша економічна політика – політика підтримки стала гнучкою. Щоб вона не приймалася один раз на рік, а на основі даних, які аналізуються наперед і показують, які галузі економіки треба підтримувати. Тобто, нам треба перейти на сучасний підхід до економічної політики», – підсумував міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

lifecell ввів тарифи по 20 гривень lifecell ввів тарифи по 20 гривень
16 вересня 2019 р. діджитал-оператор lifecell запустив новий регіональний тариф для мешканців 32 міст України.
У YouTube розповіли, чи буде Premium мати платну підписку У YouTube розповіли, чи буде Premium мати платну підписку
Компанія Google, якій належить відеосервіс YouTube, відмовилася від системи платної підписки на оригінальні шоу, створювані самою компанією.
Google вперше змінив логотип ОС Android Google вперше змінив логотип ОС Android
Google вперше з 2014 року змінила дизайн логотипу операційної системи Android.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми