Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Новий міністр розповів про підготовку до світової економічної кризи

 • Джерело: unian.ua.  → Ключові теги: економіка

  Україні в рамках підготовки до світової економічної кризи, що насувається, необхідно збільшити обсяги торгівлі, а також налагодити співпрацю з ключовим кредитором – Міжнародним валютним фондом та іншими кредиторами, щоб мати доступ до капіталу під час кризи.

  8426_____14644_729x547.jpg (61.32 Kb)


  Про це сказав в ефірі одного з телеканалів міністр розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України Тимофій Милованов.

  За його словами, Україна готується до настання цієї кризи у зв’язку з торговою війною між Китаєм і США.

  «Що має зробити українська економіка? По-перше, нам потрібен торговий партнер-союзник, ми повинні виконати максимально умови для того, щоб збільшити обсяг торгівлі чи з ЄС, чи з іншими партнерами… По-друге, нам дійсно потрібен якір, на кшталт МВФ, тому що на нього орієнтуються багато інвесторів. Нам потрібні серйозні інвестори, які з нами будуть працювати і давати нам довгі кредитні лінії. І якщо у нас почнеться криза, то у нас буде МВФ та інші, з якими ми будемо мати довгострокові програми на тих же самих умовах, і вони дозволять нам мати доступ до капіталу під час кризи», – сказав Милованов.

  Він також зазначив, що Україні необхідно вибудувати системні відносини з кредиторами і зробити економічну політику гнучкішою.

  «Нам потрібно, щоб наша економічна політика – політика підтримки стала гнучкою. Щоб вона не приймалася один раз на рік, а на основі даних, які аналізуються наперед і показують, які галузі економіки треба підтримувати. Тобто, нам треба перейти на сучасний підхід до економічної політики», – підсумував міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Google Chrome ввів нове оновлення Google Chrome ввів нове оновлення
Google оголосив, що незабаром почне попереджати користувачів Chrome про “небезпечні” завантаження, що є першим кроком у плані повного їх блокування.
В Україні хочуть розблокувати В Україні хочуть розблокувати "Вконтакте" та інші російські сайти
На офіційному сайті гаранта Конституції української держави була опублікована петиція щодо відновлення роботи всіх інтернет-сервісів компаній Російськ...
Рейтинг смартфонів з найсильнішою Рейтинг смартфонів з найсильнішою "начинкою"
Сайт Antutu опублікував свої два щомісячні рейтинги найпотужніших Android-смартфонів.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми