Фінанси. Гроші. Валюта, Банки. Кредити. Депозити Автор: RomanK Друкувати

Український банк увійшов до ТОП-20 вітчизняних брендів

 • Джерело: epravda.com.ua.  → Ключові теги: банки

  Укргазбанк став єдиним українським банком, що увійшов до ТОП-20 "Найуспішніших українських брендів" за рейтингом журналу "ВЛАСТЬ ДЕНЕГ".

  0956_011990_n1.jpg (75.24 Kb)


  Експерти рейтингу відзначили стрімкий розвиток Банку після обрання ним стратегії Green Banking, про що нині свідчить статус лідера у підтримці екологічно-чистих проектів.

  Так, ЕКОбанк першим у країні почав впроваджувати ЕКОстандарти у виробництво, транспорт, енергетику та повсякденне життя, і наразі фінансування "зелених" проектів сягає понад 30% загального кредитного портфелю Банку.

  Цього року Укргазбанк став першим українським банком, який здобув перемогу в номінації "Кращий банк з питань сталого фінансування в Центральній і Східній Європі" рейтингу Award for excellence, складеного авторитетним фінансовим виданням Euromoney.

  Церемонія нагородження за участі голови правління Укргазбанку Кирила Шевченка відбулася 10 липня в Лондоні.

  Крім того, експерти рейтингу відзначили, що нині Укргазбанк– це надійний та динамічний банк, що входить до п’ятірки найбільших банків України за обсягом активів, а також лідер за приростом депозитного портфелю.

  А отже, клієнти довіряють Укргазбанку, а банк, в свою чергу, пропонує найвигідніші процентні ставки та якісні умови надання банківських послуг.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Google Chrome ввів нове оновлення Google Chrome ввів нове оновлення
Google оголосив, що незабаром почне попереджати користувачів Chrome про “небезпечні” завантаження, що є першим кроком у плані повного їх блокування.
В Україні хочуть розблокувати В Україні хочуть розблокувати "Вконтакте" та інші російські сайти
На офіційному сайті гаранта Конституції української держави була опублікована петиція щодо відновлення роботи всіх інтернет-сервісів компаній Російськ...
Рейтинг смартфонів з найсильнішою Рейтинг смартфонів з найсильнішою "начинкою"
Сайт Antutu опублікував свої два щомісячні рейтинги найпотужніших Android-смартфонів.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми