Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Фурса: економіка України може обвалитися

 • Джерело: 24tv.ua.  → Ключові теги: економіка

  Економіст Сергій Фурса вважає, що дані української економіки за підсумками другого кварталу перевершило всі очікування аналітиків. ВВП України зросло на 4,6%. Однак таке явище не можна вважати стабільним та якісним.

  7264_____14644_729x547.jpg (61.32 Kb)


  "По-перше, така ейфорія ніколи не триває довго. По-друге, вибори закінчилися, а з ними й "фінансові "плюшки", – сказав Сергій Фурса у своєму відеоблозі "Фінансова грамотність".

  За його словами, споживчий попит може стати основою для зростання економіки тільки тоді, якщо він супроводжується зростанням внутрішнього виробництва. Адже в іншому випадку все піде на імпорт і сприятиме зростанню ВВП якоїсь іншої країни.

  А для розвитку внутрішнього виробництва необхідні інвестиції. На жаль, нині їхня частка у ВВП залишається низькою – 17% за результатами 2018 року. Тому якщо ми хочемо стати Польщею, то ми повинні насамперед залучати інвестиції. Радіти життю, звичайно, теж добре, але як ми бачимо, без інвестицій ця радість буде короткою,
  – зазначив експерт.

  Він пояснив, що інвестиції не приходять, тому що інвестори бояться українських суддів, українських силовиків, а також відсутності верховенства права в країні.

  "І виправити цю ситуацію набагато важливіше і набагато важче, ніж змусити радіти українських споживачів. Тут одним телевізором не обійдешся", – наголосив Фурса.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Google Chrome ввів нове оновлення Google Chrome ввів нове оновлення
Google оголосив, що незабаром почне попереджати користувачів Chrome про “небезпечні” завантаження, що є першим кроком у плані повного їх блокування.
В Україні хочуть розблокувати В Україні хочуть розблокувати "Вконтакте" та інші російські сайти
На офіційному сайті гаранта Конституції української держави була опублікована петиція щодо відновлення роботи всіх інтернет-сервісів компаній Російськ...
Рейтинг смартфонів з найсильнішою Рейтинг смартфонів з найсильнішою "начинкою"
Сайт Antutu опублікував свої два щомісячні рейтинги найпотужніших Android-смартфонів.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми