Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Фурса: економіка України може обвалитися

 • Джерело: 24tv.ua.  → Ключові теги: економіка

  Економіст Сергій Фурса вважає, що дані української економіки за підсумками другого кварталу перевершило всі очікування аналітиків. ВВП України зросло на 4,6%. Однак таке явище не можна вважати стабільним та якісним.

  7264_____14644_729x547.jpg (61.32 Kb)

  "По-перше, така ейфорія ніколи не триває довго. По-друге, вибори закінчилися, а з ними й "фінансові "плюшки", – сказав Сергій Фурса у своєму відеоблозі "Фінансова грамотність".

  За його словами, споживчий попит може стати основою для зростання економіки тільки тоді, якщо він супроводжується зростанням внутрішнього виробництва. Адже в іншому випадку все піде на імпорт і сприятиме зростанню ВВП якоїсь іншої країни.

  А для розвитку внутрішнього виробництва необхідні інвестиції. На жаль, нині їхня частка у ВВП залишається низькою – 17% за результатами 2018 року. Тому якщо ми хочемо стати Польщею, то ми повинні насамперед залучати інвестиції. Радіти життю, звичайно, теж добре, але як ми бачимо, без інвестицій ця радість буде короткою,
  – зазначив експерт.

  Він пояснив, що інвестиції не приходять, тому що інвестори бояться українських суддів, українських силовиків, а також відсутності верховенства права в країні.

  "І виправити цю ситуацію набагато важливіше і набагато важче, ніж змусити радіти українських споживачів. Тут одним телевізором не обійдешся", – наголосив Фурса.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

lifecell ввів тарифи по 20 гривень lifecell ввів тарифи по 20 гривень
16 вересня 2019 р. діджитал-оператор lifecell запустив новий регіональний тариф для мешканців 32 міст України.
У YouTube розповіли, чи буде Premium мати платну підписку У YouTube розповіли, чи буде Premium мати платну підписку
Компанія Google, якій належить відеосервіс YouTube, відмовилася від системи платної підписки на оригінальні шоу, створювані самою компанією.
Google вперше змінив логотип ОС Android Google вперше змінив логотип ОС Android
Google вперше з 2014 року змінила дизайн логотипу операційної системи Android.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми