Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Польща, Росія, Чехія: скільки отримують українські заробітчани

 • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: заробітчани

  Найчастіше українці шукають роботу у Польщі, Росії та Чехії.

  1686_0_main_new_15234042.jpg (46.73 Kb)


  Громадяни їдуть працювати з-за кордон через низьку заробітну плату вдома. На вибір людей впливає нестабільна економічна ситуація в Україні.

  Більшість заробітчан, які працювали за кордоном на сезонних роботах, планують знову повернутися туди. Водночас 9% не планують робити цього через віддаленість від родини, невчасну виплату зарплати на заробітках, некомфортні умови проживання та погане ставлення роботодавців до них.

  Найбільше українські заробітчани хочуть повернутися на роботу в Америку. На думку 37% опитаних країна повністю виправдала їхні очікування. 24% стверджують, що навіть перевищила. На другому місці за кількістю позитивних вражень - Болгарія, на третьому - Німеччина. Найбільше заробітчани розчаровані роботою у Росії.

  Третина українців, які працювали на сезонних роботах і не хочуть повертатися туди, отримували понад $1 тис. Половина з них заробляла до $1,2 тис. Майже 32% сезонних заробітчан отримували від $700 до $1 тис. 18% мали $500-700.

  Більшість, хто планує повернутися на роботу за кордон хочуть отримувати понад $1 тис. 10% - понад $2 тис.

  На сезонну роботу за кордон переважно їдуть чоловіки від 25 до 54 років. 43% заробітчан заміжні чи одружені та мають дітей.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Apple представила 16-дюймовий MacBook Pro Apple представила 16-дюймовий MacBook Pro
Apple представила MacBook Pro 16" 2019 - найбільший ноутбук Apple з моменту припинення продажів 17-дюймової моделі в 2012 році, модель отримала новий ...
Визначено найдорожчі бренди світу Визначено найдорожчі бренди світу
Apple, Google, Amazon і Microsoft залишаються найдорожчими брендами, незважаючи на пильну увагу антимонопольних органів до технологічних концернів. Ва...
Google і levi's показали розумну куртку Google і levi's показали розумну куртку
Google і levi’s випустили нову технологічну джинсову куртку, за допомогою якої можна дзвонити і робити селфі.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми