Фінанси. Гроші. Валюта, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

У скільки обійдеться перепис населення України

 • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: перепис населення

  На перепис населення, за попередніми підрахунками, доведеться витратити близько 90 млн євро. Найвигідніше таку процедуру здійснити за допомогою ID-карток, які будуть потрібними для "Держави в смартфоні".

  2408_depopulation.jpg (34.6 Kb)


  "У нас немає достатньо коштів, щоб робити це, скажімо, кожні п'ять років", - говорить очільник фракції "Слуга народу" Давид Арахамія.

  У законопроекті про скорочення кількості парламентарів пропишуть спеціальну формулу, за якою розраховуватимуть, скільки потрібно депутатів від певної кількості населення.

  "Ми усі розуміємо, що нас вже не 42 мільйони, думаю, у країні немає жодної людини, яка б у це вірила. Однак точної кількості ми не знаємо, тому пишемо 300 депутатів за формулою, доки не матимемо точної кількості", – пояснив Арахамія.

  Перепис населення планують зробити в електронному вигляді за допомогою ID-карток, які будуть потрібні для "Держави в смартфоні".

  "Всі люди їх отримають - ми знатимемо, скільки їх, зрозуміємо, де вони живуть. Це теж важливо, бо у нас було стільки внутрішніх міграцій під час бойових дій, що зараз ніхто цього не знає", - вважає депутат.

  Зізнається, що сам разом із родиною прописаний у Миколаєві, однак вже кілька років проживає в Києві.

  "Фактично, якщо держава розраховуватиме якісь навантаження, думатиме, що 6 людей живуть у Миколаєві. Бачите, держава не може оперативно реагувати. Коли ж будуть цифрові читальні сервіси, наприклад, коли людина йтиме до лікарні, буде змушена пред'явити картку. Ми побачимо, що хтось зачекінився, і розумітимемо, що людина живе вже в іншому місті", - зазначив Давид Арахамія.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Google Chrome ввів нове оновлення Google Chrome ввів нове оновлення
Google оголосив, що незабаром почне попереджати користувачів Chrome про “небезпечні” завантаження, що є першим кроком у плані повного їх блокування.
В Україні хочуть розблокувати В Україні хочуть розблокувати "Вконтакте" та інші російські сайти
На офіційному сайті гаранта Конституції української держави була опублікована петиція щодо відновлення роботи всіх інтернет-сервісів компаній Російськ...
Рейтинг смартфонів з найсильнішою Рейтинг смартфонів з найсильнішою "начинкою"
Сайт Antutu опублікував свої два щомісячні рейтинги найпотужніших Android-смартфонів.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми