Фінанси. Гроші. Валюта, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

У скільки обійдеться перепис населення України

 • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: перепис населення

  На перепис населення, за попередніми підрахунками, доведеться витратити близько 90 млн євро. Найвигідніше таку процедуру здійснити за допомогою ID-карток, які будуть потрібними для "Держави в смартфоні".

  2408_depopulation.jpg (34.6 Kb)


  "У нас немає достатньо коштів, щоб робити це, скажімо, кожні п'ять років", - говорить очільник фракції "Слуга народу" Давид Арахамія.

  У законопроекті про скорочення кількості парламентарів пропишуть спеціальну формулу, за якою розраховуватимуть, скільки потрібно депутатів від певної кількості населення.

  "Ми усі розуміємо, що нас вже не 42 мільйони, думаю, у країні немає жодної людини, яка б у це вірила. Однак точної кількості ми не знаємо, тому пишемо 300 депутатів за формулою, доки не матимемо точної кількості", – пояснив Арахамія.

  Перепис населення планують зробити в електронному вигляді за допомогою ID-карток, які будуть потрібні для "Держави в смартфоні".

  "Всі люди їх отримають - ми знатимемо, скільки їх, зрозуміємо, де вони живуть. Це теж важливо, бо у нас було стільки внутрішніх міграцій під час бойових дій, що зараз ніхто цього не знає", - вважає депутат.

  Зізнається, що сам разом із родиною прописаний у Миколаєві, однак вже кілька років проживає в Києві.

  "Фактично, якщо держава розраховуватиме якісь навантаження, думатиме, що 6 людей живуть у Миколаєві. Бачите, держава не може оперативно реагувати. Коли ж будуть цифрові читальні сервіси, наприклад, коли людина йтиме до лікарні, буде змушена пред'явити картку. Ми побачимо, що хтось зачекінився, і розумітимемо, що людина живе вже в іншому місті", - зазначив Давид Арахамія.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

lifecell ввів тарифи по 20 гривень lifecell ввів тарифи по 20 гривень
16 вересня 2019 р. діджитал-оператор lifecell запустив новий регіональний тариф для мешканців 32 міст України.
У YouTube розповіли, чи буде Premium мати платну підписку У YouTube розповіли, чи буде Premium мати платну підписку
Компанія Google, якій належить відеосервіс YouTube, відмовилася від системи платної підписки на оригінальні шоу, створювані самою компанією.
Google вперше змінив логотип ОС Android Google вперше змінив логотип ОС Android
Google вперше з 2014 року змінила дизайн логотипу операційної системи Android.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми