Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

В Україні зменшиться кількість брендових підробок

 • Джерело: ubr.ua.  → Ключові теги: бізнес

  В Україні незабаром може стати менше закордонних підробок взуття, одягу та побутової техніки.

  1311_abibas-tfe1.jpg (138.76 Kb)


  У Верховній Раді зареєстрували законопроект, де значно розширили перелік товарів, які треба вважати піратськими. Тими, які порушують права справжнього власника торгової марки.

  Пропонують заборонити завозити будь-які товари, на етикетках, бирках, вишивці, наклейках яких розміщені схожі позначення на зареєстровані торгові марки. Наприклад, Abibas. Крім того, офіційно ввести поняття піратських товарів - копій, дозволи на які не давали правовласники або уповноважені ними особи.

  "Необхідність внесення змін до митного законодавства щодо захисту прав інтелектуальної власності пов'язана не тільки з суворою реальністю, але і взятими Україною зобов'язаннями в рамках Угоди про асоціацію з ЄС", - пояснює юрист Наталія Дика.

  Сьогодні правовласники часто блокують поставки товарів своїм конкурентам, які нібито ввезуть контрафактний товар. Партії за загальним правилом затримуються на митниці "до з'ясування", а імпортери втрачають гроші та час. У законопроекті всі витрати у таких випадках пропонують покласти на правовласника. Якщо товар контрафактний, втрати їм компенсує імпортер.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Apple представила 16-дюймовий MacBook Pro Apple представила 16-дюймовий MacBook Pro
Apple представила MacBook Pro 16" 2019 - найбільший ноутбук Apple з моменту припинення продажів 17-дюймової моделі в 2012 році, модель отримала новий ...
Визначено найдорожчі бренди світу Визначено найдорожчі бренди світу
Apple, Google, Amazon і Microsoft залишаються найдорожчими брендами, незважаючи на пильну увагу антимонопольних органів до технологічних концернів. Ва...
Google і levi's показали розумну куртку Google і levi's показали розумну куртку
Google і levi’s випустили нову технологічну джинсову куртку, за допомогою якої можна дзвонити і робити селфі.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми