Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

В Україні зменшиться кількість брендових підробок

 • Джерело: ubr.ua.  → Ключові теги: бізнес

  В Україні незабаром може стати менше закордонних підробок взуття, одягу та побутової техніки.

  1311_abibas-tfe1.jpg (138.76 Kb)


  У Верховній Раді зареєстрували законопроект, де значно розширили перелік товарів, які треба вважати піратськими. Тими, які порушують права справжнього власника торгової марки.

  Пропонують заборонити завозити будь-які товари, на етикетках, бирках, вишивці, наклейках яких розміщені схожі позначення на зареєстровані торгові марки. Наприклад, Abibas. Крім того, офіційно ввести поняття піратських товарів - копій, дозволи на які не давали правовласники або уповноважені ними особи.

  "Необхідність внесення змін до митного законодавства щодо захисту прав інтелектуальної власності пов'язана не тільки з суворою реальністю, але і взятими Україною зобов'язаннями в рамках Угоди про асоціацію з ЄС", - пояснює юрист Наталія Дика.

  Сьогодні правовласники часто блокують поставки товарів своїм конкурентам, які нібито ввезуть контрафактний товар. Партії за загальним правилом затримуються на митниці "до з'ясування", а імпортери втрачають гроші та час. У законопроекті всі витрати у таких випадках пропонують покласти на правовласника. Якщо товар контрафактний, втрати їм компенсує імпортер.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій
Як підняти собі настрій? В час пандемії коронавірусу, як показують соціальні дослідження, рівень щастя в українців різко впав, а все тому, що від нас ...
Sony анонсувала продажі PlayStation 5 Sony анонсувала продажі PlayStation 5
Японська компанія Sony презентувала ігрову консоль нового покоління PlayStation 5.
Анонсовано Xiaomi Mi Band 5: характеристики Анонсовано Xiaomi Mi Band 5: характеристики
Зараз у світі є дуже багато фітнес-браслетів, і в останні кілька років ці пристрої користуються небувалою популярністю у користувачів. На ринку найкра...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми