Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Експерт розповів, у що варто інвестувати українцям

 • Джерело: rbc.ua.  → Ключові теги: цінні папери

  Україна має десятикратний потенціал зростання з інвестування в цінні папери.

  9813_____14644_729x547.jpg (61.32 Kb)


  Таку думку висловив експерт, CEO Freedom Holding Corp (USA) Тимур Турлов в інтерв’ю для “Дело”.

  “Українці з острахом ставляться до цінних паперів, оскільки в країні практично немає сумлінних роздрібних гравців, які пропагують здорове інвестування як у Європі чи Америці. Для початку потрібно розвивати фінансову грамотність в суспільстві – пояснити, як влаштовані фінансові інститути, як здійснюється купівля і продаж цінних паперів, виплата доходів і т. д”, – вважає Турлов.

  На його думку, найцікавіший інструмент, який зараз є на українському ринку, – це облігації внутрішньої державної позики (ОВДП). Інвестор може заробити 15% річних у гривні і при цьому не платитиме 18% прибуткового податку. Це дозволяє ОВДП досить ефективно конкурувати з банківськими продуктами.

  Крім того, залучення населення на ринок цінних паперів через купівлю ОВДП – це фундамент для подальшого розвитку економіки.

  “Спочатку потрібно побудувати ринок державного боргу, ринок акцій великих компаній, потім працювати з надліквідністю, додатковими розміщеннями, появою інвестиційних фондів”, – пояснює експерт.

  Найбільш привабливими і надійними є банки з державною участю або банки з іноземним капіталом, вважає Турлов.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Apple представила 16-дюймовий MacBook Pro Apple представила 16-дюймовий MacBook Pro
Apple представила MacBook Pro 16" 2019 - найбільший ноутбук Apple з моменту припинення продажів 17-дюймової моделі в 2012 році, модель отримала новий ...
Визначено найдорожчі бренди світу Визначено найдорожчі бренди світу
Apple, Google, Amazon і Microsoft залишаються найдорожчими брендами, незважаючи на пильну увагу антимонопольних органів до технологічних концернів. Ва...
Google і levi's показали розумну куртку Google і levi's показали розумну куртку
Google і levi’s випустили нову технологічну джинсову куртку, за допомогою якої можна дзвонити і робити селфі.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми