Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Експерт розповів, у що варто інвестувати українцям

 • Джерело: rbc.ua.  → Ключові теги: цінні папери

  Україна має десятикратний потенціал зростання з інвестування в цінні папери.

  9813_____14644_729x547.jpg (61.32 Kb)


  Таку думку висловив експерт, CEO Freedom Holding Corp (USA) Тимур Турлов в інтерв’ю для “Дело”.

  “Українці з острахом ставляться до цінних паперів, оскільки в країні практично немає сумлінних роздрібних гравців, які пропагують здорове інвестування як у Європі чи Америці. Для початку потрібно розвивати фінансову грамотність в суспільстві – пояснити, як влаштовані фінансові інститути, як здійснюється купівля і продаж цінних паперів, виплата доходів і т. д”, – вважає Турлов.

  На його думку, найцікавіший інструмент, який зараз є на українському ринку, – це облігації внутрішньої державної позики (ОВДП). Інвестор може заробити 15% річних у гривні і при цьому не платитиме 18% прибуткового податку. Це дозволяє ОВДП досить ефективно конкурувати з банківськими продуктами.

  Крім того, залучення населення на ринок цінних паперів через купівлю ОВДП – це фундамент для подальшого розвитку економіки.

  “Спочатку потрібно побудувати ринок державного боргу, ринок акцій великих компаній, потім працювати з надліквідністю, додатковими розміщеннями, появою інвестиційних фондів”, – пояснює експерт.

  Найбільш привабливими і надійними є банки з державною участю або банки з іноземним капіталом, вважає Турлов.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Рейтинг найдорожчих брендів світу Рейтинг найдорожчих брендів світу
У агентства Kantar Millward Brown вийшов щорічний рейтинг найдорожчих брендів світу – BrandZ Top 100 2020. У списку вперше з’явився TikTok, обігнавши ...
Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій
Як підняти собі настрій? В час пандемії коронавірусу, як показують соціальні дослідження, рівень щастя в українців різко впав, а все тому, що від нас ...
Sony анонсувала продажі PlayStation 5 Sony анонсувала продажі PlayStation 5
Японська компанія Sony презентувала ігрову консоль нового покоління PlayStation 5.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми