Фінанси. Гроші. Валюта, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Шахраї продають повітря за 2 тисячі

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: шахраї

  Низька фінансова грамотність – чи не головна причина потрапляння у кредитні ями. Українці не особливо розуміють різницю між номінальною і реальною кредитною ставкою, не цікавляться всіма штрафними санкціями, кінцевою сумою боргу і легко зривають умови договору, просто перестаючи виконувати свої обов'язки щодо боргу.

  8886_1f51c1cb0c86f9bbacdf61dccc99877b.jpg (83. Kb)


  Для шахрая така людина – ідеальна жертва. Коли дзвінки з банку з наполегливою вимогою повернути гроші стають занадто надокучливими, засмучений клієнт готовий повірити у що завгодно. Навіть у розповідь про те, що за невелику суму інформацію про його кредит видалять.

  Першими про нову шахрайську схему заявили у Міжбанківській асоціації членів платіжних систем. "Протягом 5-7 годин інформація про вас видаляється з усіх баз. Ви більше нікому не винні", – обіцяє оператор Андрій. Дві тисячі гривень треба заплатити нібито "роботодавцю" Андрія. А той уже видалить інформацію з усіх наявних реєстрів (а їх 4) і навіть реєстру НБУ.

  Подібні реєстри боржників – єдина система, в яку банки і кредитні спілки скидають інформацію про тих, хто не повернув їм гроші. Робиться це для того, щоб в іншій фінансовій установі могли перевірити потенційного клієнта і, якщо у нього вже є непогашені борги, не давати йому гроші і не ризикувати.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Рейтинг найдорожчих брендів світу Рейтинг найдорожчих брендів світу
У агентства Kantar Millward Brown вийшов щорічний рейтинг найдорожчих брендів світу – BrandZ Top 100 2020. У списку вперше з’явився TikTok, обігнавши ...
Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій
Як підняти собі настрій? В час пандемії коронавірусу, як показують соціальні дослідження, рівень щастя в українців різко впав, а все тому, що від нас ...
Sony анонсувала продажі PlayStation 5 Sony анонсувала продажі PlayStation 5
Японська компанія Sony презентувала ігрову консоль нового покоління PlayStation 5.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми