Фінанси. Гроші. Валюта, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

"Чорна п'ятниця" в Україні: перші подробиці

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: чорна п'ятниця

  29 листопада 2019 року в Україні відбудеться «Чорна п’ятниця». Українці планують витратити онлайн і в магазинах свого міста 3139 гривень.

  8784_pyatnytsa-9-810x383.jpg (28.62 Kb)


  Про це повідомляє портал Black Friday Global.

  “За кілька останніх років «Чорна п’ятниця» перетворилася на глобальний марафон знижок, який в Україні починається найчастіше вже в четвер і триває до кінця календарного тижня, а то і місяця”, – повідомляється на сайті.

  Найбільш популярні товари Чорної п’ятниці в Україні:

  38% українців вказують, що вже визначилися з покупкою і знають, що придбають;
  в середньому на одного учасника розпродажів припадає 3,8 купленого товару;
  в першу п’ятірку входять наступні категорії: одяг, взуття, побутова техніка, електроніка та косметика з парфумерією;
  загальносвітова тенденція така, що, дійсно, найпопулярнішими в «Чорну п’ятницю» товарами є одяг і взуття (і взагалі товари фешн-індустрії) .
  Дані Google Trends показують, що одна третина (33,3%) всіх тижневих інтернет-запитів, пов’язаних з Black Friday в Україні, припадає саме на п’ятницю, хоча зацікавленість розпродажем поступово зростає вже з понеділка; на четвер припадає 24,7% запитів цього тижня, що теж є досить високим показником. До суботи активність падає до рівня вівторка. Ця тенденція властива не тільки Україні.

  Внутрішні дані Black-Friday.Global за 2018 рік в Україні показують зростання продажів на 410% у порівнянні зі звичайним днем. І такі цифри зовсім не рідкість: схожі дані зафіксовані в Аргентині і Малайзії. У Польщі відзначається зростання на 979%, у Фінляндії – на 1130%, в Казахстані – більш ніж 1600%, в Австрії – 3000% .

  Скільки українці планують витратити в «Чорну п’ятницю»?

  Українці планують брати участь в розпродажах як в інтернет-магазинах, так і в торгових центрах міста, при цьому ті з них, хто не обмежиться одним каналом, готові витратити 3139 гривень. Це приблизно 121 долар США.
  Менше за українців в «Чорну п’ятницю» витратять жителі Туреччини ($81), Філіппін ($68), В’єтнаму ($83). Найменше готові витратити в Пакистані (35 дол. США) .
  У доларовому еквіваленті більше за інших на Black Friday витрачають жителі США, Великої Британії, Ірландії, Арабських Еміратів та Саудівської Аравії.

  Розміри знижок:

  Попередній досвід показують, що середня знижка по Україні в день розпродажів зовсім незначно зменшилася (з 66% у 2017 році до 64% в 2018). Цікаво, що ці цифри практично збігаються зі знижковими очікуваннями українців в цей день (62%).
  Найбільше сподівань на «Чорну п’ятницю» покладають в Білорусі, Греції, Перу і Казахстані. У цих країнах жителі чекають знижок, які на 8-10% перевищують можливості місцевих магазинів.
  Моніторинг ринкової ситуації в Україні, Нігерії, ПАР і на Філіппінах показав, що в цих країнах ритейл може запропонувати несподівано високі знижки, яких покупці, швидше за все, не очікують.

  Згідно з даними найбільшої пошукової системи Google, протягом останніх 5 років інтерес інтернет-користувачів до цієї події зріс більш ніж в два рази. Щороку практично у всіх країнах знижкове шаленство призводить до чергових рекордів оборотів і прибутку.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Рейтинг найдорожчих брендів світу Рейтинг найдорожчих брендів світу
У агентства Kantar Millward Brown вийшов щорічний рейтинг найдорожчих брендів світу – BrandZ Top 100 2020. У списку вперше з’явився TikTok, обігнавши ...
Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій
Як підняти собі настрій? В час пандемії коронавірусу, як показують соціальні дослідження, рівень щастя в українців різко впав, а все тому, що від нас ...
Sony анонсувала продажі PlayStation 5 Sony анонсувала продажі PlayStation 5
Японська компанія Sony презентувала ігрову консоль нового покоління PlayStation 5.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми