Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Визначено найдорожчі бренди світу

 • Джерело: unian.ua.  → Ключові теги: amazon

  Apple, Google, Amazon і Microsoft залишаються найдорожчими брендами, незважаючи на пильну увагу антимонопольних органів до технологічних концернів. Вартість марки Apple зросла на 9 відсотків і досягла майже 234 млрд доларів, Google посідає друге місце. Вартість цього бренду збільшилася на 8 відсотків до 167,6 млрд доларів.

  4390_700am.jpg (37.82 Kb)


  Про це повідомляє компанія маркетингових досліджень Interbrand

  У випадку з Amazon маркетологи констатували подорожчання бренду відразу на 24 відсотки до майже 125,3 млрд доларів. В результаті ця компанія інтернет-торгівлі і провайдер голосового асистента Alexa збільшила відрив від Microsoft, вартість бренду якого Interbrand зараз оцінює в 109 млрд доларів.

  Компанія Coca-Cola, що тривалий час посідала перше місце в рейтингу, тепер з великим відставанням займає лише п’яту позицію (64,3 млрд доларів), втративши ще чотири відсотки.

  Вартість бренду Facebook знизилася на 12 відсотків до майже 40 млрд доларів. В результаті Facebook опустився з 9 на 14 місце. Interbrand оцінює вартість брендів за діловим показниками, впливом на клієнтів і потенційною здатністю досягти подальшого збільшення прибутку.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Google Chrome ввів нове оновлення Google Chrome ввів нове оновлення
Google оголосив, що незабаром почне попереджати користувачів Chrome про “небезпечні” завантаження, що є першим кроком у плані повного їх блокування.
В Україні хочуть розблокувати В Україні хочуть розблокувати "Вконтакте" та інші російські сайти
На офіційному сайті гаранта Конституції української держави була опублікована петиція щодо відновлення роботи всіх інтернет-сервісів компаній Російськ...
Рейтинг смартфонів з найсильнішою Рейтинг смартфонів з найсильнішою "начинкою"
Сайт Antutu опублікував свої два щомісячні рейтинги найпотужніших Android-смартфонів.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми