Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Нова тисяча: НБУ ввела в обіг банкноту з Грушевським

 • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: банкноти

  Сьогодні в обігу з'явилася банкнота номіналом 1000 грн.

  0716_2354360.jpg (62.66 Kb)


  "Шість років Нацбанк не змінював банкнотно-монетний ряд. Банкнота номіналом 1000 гривень матиме вищий ступінь захисту. Вона продовжує дизайн номінального ряду, який оновлюється з 2014-го", - заявив голова НБУ Яків Смолій на брифінгу.

  За розміром купюра 1000 грн більша за банкноти інших номіналів. Має блакитний колір. На лицьовому боці зображено портрет першого президента Української академії наук Володимира Вернадського. На зворотному - будівля Президії Національної академії наук України.

  "Сподіваємося, що споживачі сприймуть банкноту як нормальний платіжний засіб і використовуватимуть її в повсякденному житті", - додав Смолій.

  До кінця року з'явиться металева монета номіналом 5 грн. Наступного року введуть монету номіналом 10 грн. Із 27 квітня 2018-го українці користуються монетами 1 і 2 грн. Паперові куп'юри аналогічних номіналів поступово виводять із обігу.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Apple представила 16-дюймовий MacBook Pro Apple представила 16-дюймовий MacBook Pro
Apple представила MacBook Pro 16" 2019 - найбільший ноутбук Apple з моменту припинення продажів 17-дюймової моделі в 2012 році, модель отримала новий ...
Визначено найдорожчі бренди світу Визначено найдорожчі бренди світу
Apple, Google, Amazon і Microsoft залишаються найдорожчими брендами, незважаючи на пильну увагу антимонопольних органів до технологічних концернів. Ва...
Google і levi's показали розумну куртку Google і levi's показали розумну куртку
Google і levi’s випустили нову технологічну джинсову куртку, за допомогою якої можна дзвонити і робити селфі.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми