Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Нова тисяча: НБУ ввела в обіг банкноту з Грушевським

 • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: банкноти

  Сьогодні в обігу з'явилася банкнота номіналом 1000 грн.

  0716_2354360.jpg (62.66 Kb)


  "Шість років Нацбанк не змінював банкнотно-монетний ряд. Банкнота номіналом 1000 гривень матиме вищий ступінь захисту. Вона продовжує дизайн номінального ряду, який оновлюється з 2014-го", - заявив голова НБУ Яків Смолій на брифінгу.

  За розміром купюра 1000 грн більша за банкноти інших номіналів. Має блакитний колір. На лицьовому боці зображено портрет першого президента Української академії наук Володимира Вернадського. На зворотному - будівля Президії Національної академії наук України.

  "Сподіваємося, що споживачі сприймуть банкноту як нормальний платіжний засіб і використовуватимуть її в повсякденному житті", - додав Смолій.

  До кінця року з'явиться металева монета номіналом 5 грн. Наступного року введуть монету номіналом 10 грн. Із 27 квітня 2018-го українці користуються монетами 1 і 2 грн. Паперові куп'юри аналогічних номіналів поступово виводять із обігу.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Рейтинг найдорожчих брендів світу Рейтинг найдорожчих брендів світу
У агентства Kantar Millward Brown вийшов щорічний рейтинг найдорожчих брендів світу – BrandZ Top 100 2020. У списку вперше з’явився TikTok, обігнавши ...
Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій
Як підняти собі настрій? В час пандемії коронавірусу, як показують соціальні дослідження, рівень щастя в українців різко впав, а все тому, що від нас ...
Sony анонсувала продажі PlayStation 5 Sony анонсувала продажі PlayStation 5
Японська компанія Sony презентувала ігрову консоль нового покоління PlayStation 5.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми