Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Економіст заявив,, що Росія систематично шкодила Україні ще до 2014 року

 • Джерело: segodnya.ua.  → Ключові теги: фінанси

  Економічні заходи застосовувалися з політичною метою, нагадав фахівець.

  1598_75840.jpg (68.63 Kb)


  1 листопада виповнюється рівно рік відтоді як уряд Росії за указом президента РФ ввів "спеціальні економічні заходи в зв'язку з недружніми діями України". Під "недружніми діями" малися на увазі, як видно з формулювання, санкції України проти РФ. Однак саме Росія першою почала вводити економічні санкції проти України, причому задовго до Майдану.

  Обмеження почалися ще до Майдану. І було постійне погіршення ситуації. Причому часто економічні заходи проти України застосовувалися для того, щоб створити певний механізм впливу. Наприклад, створювали механізми, які заганяли той чи інший сегмент під конкретну людину. Використання торгових відносин як елементу досягнення політичних цілей – це був постійний процес", – розповів сайту "Сьогодні" економічний експерт-аналітик Борис Кушнірук.

  Так, ще в 2013 році Росія скасувала квоти на безмитну поставку українських труб і порцеляни, ввела "утилізаційний збір" на автомобільну продукцію з України, а в серпні того року всі товари, що експортуються з України, оголосили "ризиковими" і почали затримувати на митниці.

  Нагадаємо, з 1 листопада 2018 року в списку санкцій Росії опинилися 322 фізичних особи – громадяни України і 68 юридичних осіб.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Рейтинг найдорожчих брендів світу Рейтинг найдорожчих брендів світу
У агентства Kantar Millward Brown вийшов щорічний рейтинг найдорожчих брендів світу – BrandZ Top 100 2020. У списку вперше з’явився TikTok, обігнавши ...
Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій
Як підняти собі настрій? В час пандемії коронавірусу, як показують соціальні дослідження, рівень щастя в українців різко впав, а все тому, що від нас ...
Sony анонсувала продажі PlayStation 5 Sony анонсувала продажі PlayStation 5
Японська компанія Sony презентувала ігрову консоль нового покоління PlayStation 5.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми