Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Букмекери дали прогноз на курс гривні до долара на 2020 рік

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: гривня, долара

  Букмекерська компанія Vbet відкрила лінію ставок на курс гривні до долара США станом на лютий 2020-го року.

  2503_1f51c1cb0c86f9bbacdf61dccc99877b.jpg (83. Kb)


  За оцінкою спеціалістів компанії, найімовірніше, що курс гривні до долара США наступного року почне зростати. Ймовірність того, що станом на лютий 2020-го року за один долар США даватимуть більше 25,9 гривні, становить 51%.

  Водночас букмекери очікують, що в лютому наступного року курс гривні до долара США навряд чи впаде нижче позначки 23,2. Такий сценарій оцінений у 56%.

  Ймовірність того, що курс гривні до долара США в лютому в середньому становитиме 24,2, дорівнює 40%.

  Крім того, букмекери дають можливість зробити ставку на діапазон найнижчої та найвищої вартостей гривні відносно долара в лютому 2020-го року. Найімовірніше, що найнижча вартість гривні на той період коливатиметься в межах 23,8-24,4 – 46%. У 18% оцінюється діапазон 24,4-25,0, а на будь-який інший діапазон найнижчого курсу дають 36%.

  Очікується, що в лютому 2020 року найвищий курс гривні до долара США, найімовірніше, перебуватиме в проміжку 26,0-26,4. Букмекери оцінили такий розвиток подій у 44%.

  Менше шансів, на думку аналітиків, що втримається діапазон 25,5-25,9 – 19%.

  До речі, українці все частіше звертають увагу на вклади в іноземних валютах. І хоча у депозитів у валюті є один вагомий мінус — низькі процентні ставки, Finance.ua завжди шукає, як допомогти своїм читачам. Ми провели переговори з банками, і домовилися: частина банків запропонує виплачувати учасникам програми “Бонус до депозиту” підвищені процентні ставки не тільки по вкладах в гривні, але і по депозитах в доларах США і євро.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Анонсовано Xiaomi Mi Band 5: характеристики Анонсовано Xiaomi Mi Band 5: характеристики
Зараз у світі є дуже багато фітнес-браслетів, і в останні кілька років ці пристрої користуються небувалою популярністю у користувачів. На ринку найкра...
Google створить свою банківську картку Google створить свою банківську картку
ЗМІ повідомляють, що Google працює над власною банківською карткою, інтегрованою в платіжний сервіс Google Pay.
Google Chrome ввів нове оновлення Google Chrome ввів нове оновлення
Google оголосив, що незабаром почне попереджати користувачів Chrome про “небезпечні” завантаження, що є першим кроком у плані повного їх блокування.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми