Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Букмекери дали прогноз на курс гривні до долара на 2020 рік

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: гривня, долара

  Букмекерська компанія Vbet відкрила лінію ставок на курс гривні до долара США станом на лютий 2020-го року.

  2503_1f51c1cb0c86f9bbacdf61dccc99877b.jpg (83. Kb)

  За оцінкою спеціалістів компанії, найімовірніше, що курс гривні до долара США наступного року почне зростати. Ймовірність того, що станом на лютий 2020-го року за один долар США даватимуть більше 25,9 гривні, становить 51%.

  Водночас букмекери очікують, що в лютому наступного року курс гривні до долара США навряд чи впаде нижче позначки 23,2. Такий сценарій оцінений у 56%.

  Ймовірність того, що курс гривні до долара США в лютому в середньому становитиме 24,2, дорівнює 40%.

  Крім того, букмекери дають можливість зробити ставку на діапазон найнижчої та найвищої вартостей гривні відносно долара в лютому 2020-го року. Найімовірніше, що найнижча вартість гривні на той період коливатиметься в межах 23,8-24,4 – 46%. У 18% оцінюється діапазон 24,4-25,0, а на будь-який інший діапазон найнижчого курсу дають 36%.

  Очікується, що в лютому 2020 року найвищий курс гривні до долара США, найімовірніше, перебуватиме в проміжку 26,0-26,4. Букмекери оцінили такий розвиток подій у 44%.

  Менше шансів, на думку аналітиків, що втримається діапазон 25,5-25,9 – 19%.

  До речі, українці все частіше звертають увагу на вклади в іноземних валютах. І хоча у депозитів у валюті є один вагомий мінус — низькі процентні ставки, Finance.ua завжди шукає, як допомогти своїм читачам. Ми провели переговори з банками, і домовилися: частина банків запропонує виплачувати учасникам програми “Бонус до депозиту” підвищені процентні ставки не тільки по вкладах в гривні, але і по депозитах в доларах США і євро.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Визначено найдорожчі бренди світу Визначено найдорожчі бренди світу
Apple, Google, Amazon і Microsoft залишаються найдорожчими брендами, незважаючи на пильну увагу антимонопольних органів до технологічних концернів. Ва...
Google і levi's показали розумну куртку Google і levi's показали розумну куртку
Google і levi’s випустили нову технологічну джинсову куртку, за допомогою якої можна дзвонити і робити селфі.
Huawei оновила лінійку Huawei оновила лінійку "розумних" годинників
Компанія Huawei анонсувала дві нові моделі “розумних” годинників для дітей на початку цього місяця, а днями модель Huawei Children’s Watch 3S або Huaw...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми