Фінанси. Гроші. Валюта Автор: admin Друкувати

"Фрідом Фінанс Україна" зробила ОВДП доступними для більшості українців

 • Джерело: businessua.com.

  Сьогодні облігації внутрішньої державної позики доступні навіть українцям з мінімальною заробітною платою. Інвестиційна компанія «Фрідом Фінанс Україна» встановила розмір внеску від 1150 грн. Саме така вартість однієї облігації. Комісії за здійснення фінансових операцій не стягуються. Детальніше про умови відкриття рахунку: http://www.ffin.ua/.

  news1530523550.jpg (25.61 Kb)


  Які ще переваги отримують вкладники?

  Гарантоване відшкодування коштів

  Надійність — важлива перевага державних облігацій. Міністерство фінансів України гарантує 100% виплату вартості ОВДП, тоді як за депозитами уряд відшкодовує до 200 000 грн. І це за умови, що банк є учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. У протилежному випадку, коли фінансову установу визнають неплатоспроможною, інвестори втрачають усе.

  Стабільний прибуток на рівні 15% річних

  Відсоток по виплатах за облігаціями вищий, ніж за депозитами. Порівняймо два інвестиційні інструменти на прикладі українських банків та ТОВ «Фрідом Фінанс Україна»:

  • середня річна відсоткова ставка за банківськими вкладами — 13-14% у гривні та 2% у доларах США;
  • річна відсоткова ставка за ОВДП — 15% та 5% відповідно.

  Отримати більш високий прибуток за депозитом можливо: для цього потрібно вибрати програму, за якою відсотки нараховуються після завершення терміну дії депозитного договору. Інвестування у держоблігації в такій ситуації вигідніше: вкладник отримує дохід щомісяця.

  Звільнення від сплати податку

  Дохід від банківського вкладу оподатковується за стандартними умовами: 19,5% від загальної суми прибутку, де 18% — податок на доходи фізичних осіб (ПДФО), а 1,5% — військовий збір.

  Українці, що інвестують в ОВДП, звільняються від ПДФО й оплачують лише військовий збір.

  Деякі дані, наведені у статті, як наприклад мінімальна сума внеску в 1150 грн. актуальні тільки для Freedom Finance Україна. Зверніть увагу, що правила інвестування в інших фірмах можуть відрізнятися. Вибір надійної компанії — одна з важливих умов успішного заробітку на цінних паперах.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Рейтинг найдорожчих брендів світу Рейтинг найдорожчих брендів світу
У агентства Kantar Millward Brown вийшов щорічний рейтинг найдорожчих брендів світу – BrandZ Top 100 2020. У списку вперше з’явився TikTok, обігнавши ...
Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій
Як підняти собі настрій? В час пандемії коронавірусу, як показують соціальні дослідження, рівень щастя в українців різко впав, а все тому, що від нас ...
Sony анонсувала продажі PlayStation 5 Sony анонсувала продажі PlayStation 5
Японська компанія Sony презентувала ігрову консоль нового покоління PlayStation 5.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми