Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Forbes визначила найкращі стартапи в світі

 • Джерело: delo.ua.  → Ключові теги: forbes

  Американське видання Forbes опублікувало список 25 найперспективніших стартапів, оцінка яких скоро може досягти 1 млрд доларів.

  3543_rts18hsk_d_850.jpg (28.65 Kb)


  Перша десятка має такий вигляд:

  CHAINALYSIS

  Залучені інвестиції: $53 млн.
  Виручка за 2018 рік: $8 млн.
  Нью-Йоркський стартап Chainalysis створює програмне забезпечення для дослідження криптовалют, що може пролити світло на те, як люди використовують біткойни, эфіріум, лайткойни та інші цифрові гроші. Урядові установи, такі, як Податкове управління США та Федеральне бюро розслідувань, за його допомогою можуть виявити незаконні операції і знайти інформацію про імовірних злочинців.

  CONTRAST SECURITY

  Залучені інвестиції: $122 млн.
  Виручка за 2018 рік: $25 млн.
  У 2014-му Джефф Вільямс з Аршан Дабірсіагі заснували в Лос-Альтос (Каліфорнія) компанію Contrast Security. Розроблена ними технологія перевіряє код працюючих мобільних додатків і повідомляє розробникам про потенційні уразливості.

  CYBEREASON

  Залучені інвестиції: $189 млн.
  Виручка за 2018 рік: $50 млн.
  Співзасновники Ліор См, Йоссі Наари і Іонафан Стрім-Аміт розробили високотехнологічний стартап. Займаючись кібербезпекою в армії, програмісти придумали Cybereason — хмарну платформу, яка постійно моніторить і реагує на загрози.

  DAVE

  Залучені інвестиції: $3 млн.
  Виручка за 2018 рік: $19 млн.
  Джейсон Уілкі в 2016 році запустив стартап Dave — додаток, який відстежує витрати користувачів і попереджає їх, коли баланс на картах наближається до нуля. У квітні 2017 року Dave став “додатком дня” в AppStore. Всього за два роки його завантажили майже 10 млн разів.

  DIVVY

  Залучені інвестиції: $257 млн.
  Виручка за 2018 рік: $8 млн.
  Сервіс Divvy пропонує бізнесу інструменти бюджетування, запобігання шахрайства та управління витратами абсолютно безкоштовно. Замість стягнення оплати з клієнтів стартап надає компаніям картки Mastercard і бере з банків комісії, коли вони розраховуються за покупки. Засновникам вдалося залучити більш ніж 3 тисячі корпоративних клієнтів, у тому числі WordPress, Evernote і Qualtrics.

  DUOLINGO

  Залучені інвестиції: $108 млн.
  Виручка за 2018 рік: $36 млн.
  Duolingo — одна з найпопулярніших у світі платформ для вивчення іноземних мов і краудсорсингових переказів. Нею користуються понад 28 млн осіб на місяць. Більшість з них використовують безкоштовну версію програми.

  FAIRE

  Залучені інвестиції: $116 млн.
  Виручка за 2018 рік: $100 млн.
  Прагнучи допомогти малому бізнесу, Faire допомагає роздрібним продавцям знаходити і купувати товари через інтернет, а також готова безкоштовно забрати все, що не продалося за 60 днів. Зараз сайт Faire пропонує 35 тисяч товарів від 5 тисяч брендів.

  FIGMA

  Залучені інвестиції: $83 млн.
  Виручка за 2018 рік: $3 млн.
  Figma хоче повністю перенести весь процес дизайну в онлайн, щоб фахівцям більше не доводилося завантажувати спеціальний софт і ізольовано один від одного розробляти графіку. Компанія пропонує працювати дизайнерам разом, користуючись її платформою прямо в браузері. Пакет для непрофесійного використання досі залишається безкоштовним.

  FOURKITES

  Залучені інвестиції: $101 млн.
  Виручка за 2018 рік: $16 млн.
  Проект FourKites покликаний допомогти компаніям дізнатися, де знаходяться їхні замовлення, коли вони прибудуть до місця призначення і що відбувається на всьому шляху доставки. Сьогодні це інтелектуальне ПЗ для управління поставками використовують понад 260 провідних світових вантажовідправників, які відсилають понад 500 тисяч вантажів на день. Серед них — Best Buy, Kraft Heinz, Nestlé і Smithfield Foods.

  FRONT

  Залучені інвестиції: $79 млн.
  Виручка за 2018 рік: $16 млн.
  У 2013 році Матильда Коллін заснувала Front, щоб допомогти компаніям підвищити продуктивність завдяки підключенню до спільної поштової скриньки, яка агрегує повідомлення в Facebook, Twitter і SMS. У Front — 5 тисяч клієнтів, включаючи великих Shopify, MailChimp і Stripe.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Microsoft запланував купівлю компанії Nokia Microsoft запланував купівлю компанії Nokia
Фахівці аналітичної компанії CCS Insight опублікували прогноз щодо бренду Nokia на наступний рік – на їхню думку, компанія буде придбана одним з амери...
Європа чи Сомалі: історія українського судового розгляду Європа чи Сомалі: історія українського судового розгляду
Ми вже звикли до того, що рейтинг рівня довіри до українських судової і правоохоронної систем регулярно б'є антирекорди. Але навіть на цьому тлі істор...
Xiaomi випустила Xiaomi випустила "бюджетний" ігровий комп'ютер
Xiaomi на платформі Youpin випустила настільний комп’ютер Ningmei Soul GI6 на базі процесорів AMD Ryzen R5 2600. Початкова ціна настільного ПК станови...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми