Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Що чекає на гривні у разі світової кризи

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: фінанси

  Багато економічних індикаторів показують, що зараз економічна ситуація в світі нестабільна.

  2052_1f51c1cb0c86f9bbacdf61dccc99877b.jpg (83. Kb)


  Про вплив світової кризи на курс національної валюти розповів Finance.ua фінансовий експерт Олексій Козирєв.

  “Криза, швидше за все, буде, тому що світові індикатори показують, що вона наближається. Є вже певні програми, які дозволяють моделювати ситуацію”, – зазначив Козирєв.

  Основними джерелами кризи, на думку експерта, є відносини США і Китаю, оскыльки там тривають торгові війни. Другим джерелом кризи стане криза в країнах ЄС, яка пов’язана з перевиробництвом в деяких країнах, отже, це може бути проблемою для євро. Третім джерелом кризи може стати глобальний ринок нафти.

  “Всі ці світові протиріччя призведуть у 2020 році до фінансової кризи, яка може вдарити по Україні”, – зазначив Олексій Козирєв.

  Вплив світової кризи на Україну може пом’якшитися, на думку експерта, якщо Україна не буде дуже активно залучати гроші нерезидентів і якщо будуть виконуватися всі нормативи Мінфіну щодо виплат за зовнішнім державним боргом.

  “Ми постраждаємо, як і всі країни, але ця сума не буде настільки критична, щоб обвалити курс гривні. Але якщо ми будемо ще більше залучати ОВДП і “закривати ними дірки”, не створюючи при цьому реальне зростання ВВП, то це призведе до того, що гривня просяде”, – резюмував він.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Instagram оновив дизайн стартового екрана Instagram оновив дизайн стартового екрана
Соцмережа Instagram оголосила про оновлення дизайну стартового екрану - на головному екрані додатка зʼявилися вкладки Reels і Shop.
482 мільйони гривень на закупку автономерів – відверта маніпуляція МВС 482 мільйони гривень на закупку автономерів – відверта маніпуляція МВС
В жовтні уряд підтримав законопроект МВС щодо зміни правила видачі номерних знаків для транспортних засобів. Наразі Головний сервісний центр (ГСЦ) МВС...
Microsoft запланував купівлю компанії Nokia Microsoft запланував купівлю компанії Nokia
Фахівці аналітичної компанії CCS Insight опублікували прогноз щодо бренду Nokia на наступний рік – на їхню думку, компанія буде придбана одним з амери...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми