Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Рейтинг бізнес-шкіл світу - Bloomberg

 • Джерело: ubr.ua.  → Ключові теги: бізнес

  Bloomberg Businessweek оцінив 131 бізнес-школу в усьому світі, розповівши, де найкраще отримувати MBA (Master of Business Administration – кваліфікована ступінь в менеджменті).

  1877_narada.jpg (39.39 Kb)


  Експерти розбили всі заклади на чотири регіони: Європу, Азіатсько-Тихоокеанський регіон, Канаду і США. Найбільше переможців виявилося в США, Європі та Азії, а дев’ять шкіл потрапили в рейтинг вперше.

  В Азіатсько-Тихоокеанському регіоні найкращою школою знову стала HKUST. Національний університет Сінгапуру піднявся на другу позицію. Третє місце отримала Індійська школа бізнесу.

  У Канаді переможцем стала бізнес-школа Айві (Ivey). Бізнес-школа Сміта (Smith business school) в Королівському університеті піднялася на одну позицію – до другого місця. Третє місце отримав Університет Ротмана Торонто (University of Toronto’s Rotman), який при складанні рейтингу розглядали вперше.

  Серед американців першу позицію шкіл для отримання MBA зайняв Стенфорд. Другу – школа Tuck в Дартмуті, якій вдалося стрімко піднятися аж на 17 позицій. Гарвард залишився на третій позиції.

  Серед європейських шкіл вже другий рік поспіль рейтинг очолила IMD. INSEAD зайняла другу позицію, помінявшись місцями з Лондонською бізнес-школою.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Рейтинг найдорожчих брендів світу Рейтинг найдорожчих брендів світу
У агентства Kantar Millward Brown вийшов щорічний рейтинг найдорожчих брендів світу – BrandZ Top 100 2020. У списку вперше з’явився TikTok, обігнавши ...
Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій
Як підняти собі настрій? В час пандемії коронавірусу, як показують соціальні дослідження, рівень щастя в українців різко впав, а все тому, що від нас ...
Sony анонсувала продажі PlayStation 5 Sony анонсувала продажі PlayStation 5
Японська компанія Sony презентувала ігрову консоль нового покоління PlayStation 5.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми