Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Рейтинг бізнес-шкіл світу - Bloomberg

 • Джерело: ubr.ua.  → Ключові теги: бізнес

  Bloomberg Businessweek оцінив 131 бізнес-школу в усьому світі, розповівши, де найкраще отримувати MBA (Master of Business Administration – кваліфікована ступінь в менеджменті).

  1877_narada.jpg (39.39 Kb)


  Експерти розбили всі заклади на чотири регіони: Європу, Азіатсько-Тихоокеанський регіон, Канаду і США. Найбільше переможців виявилося в США, Європі та Азії, а дев’ять шкіл потрапили в рейтинг вперше.

  В Азіатсько-Тихоокеанському регіоні найкращою школою знову стала HKUST. Національний університет Сінгапуру піднявся на другу позицію. Третє місце отримала Індійська школа бізнесу.

  У Канаді переможцем стала бізнес-школа Айві (Ivey). Бізнес-школа Сміта (Smith business school) в Королівському університеті піднялася на одну позицію – до другого місця. Третє місце отримав Університет Ротмана Торонто (University of Toronto’s Rotman), який при складанні рейтингу розглядали вперше.

  Серед американців першу позицію шкіл для отримання MBA зайняв Стенфорд. Другу – школа Tuck в Дартмуті, якій вдалося стрімко піднятися аж на 17 позицій. Гарвард залишився на третій позиції.

  Серед європейських шкіл вже другий рік поспіль рейтинг очолила IMD. INSEAD зайняла другу позицію, помінявшись місцями з Лондонською бізнес-школою.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Instagram оновив дизайн стартового екрана Instagram оновив дизайн стартового екрана
Соцмережа Instagram оголосила про оновлення дизайну стартового екрану - на головному екрані додатка зʼявилися вкладки Reels і Shop.
482 мільйони гривень на закупку автономерів – відверта маніпуляція МВС 482 мільйони гривень на закупку автономерів – відверта маніпуляція МВС
В жовтні уряд підтримав законопроект МВС щодо зміни правила видачі номерних знаків для транспортних засобів. Наразі Головний сервісний центр (ГСЦ) МВС...
Microsoft запланував купівлю компанії Nokia Microsoft запланував купівлю компанії Nokia
Фахівці аналітичної компанії CCS Insight опублікували прогноз щодо бренду Nokia на наступний рік – на їхню думку, компанія буде придбана одним з амери...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми