Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Кабмін не виключає обвалу гривні

 • Джерело: rbc.ua.  → Ключові теги: Кабмін

  На початку 2020 року в Україні можливе прискорення інфляції через ослаблення гривні до долара.

  1398_1f51c1cb0c86f9bbacdf61dccc99877b.jpg (83. Kb)


  Про це говориться в коментарі Департаменту економічної стратегії та макроекономічного прогнозування Міністерства розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України.

  Як наголошується в публікації, до кінця 2019 року очікується нижчий рівень інфляції, ніж прогнозувалося, через істотне зміцнення обмінного курсу.

  “У кварталі 2020 року формування інфляційного тренду буде відбуватися, в першу чергу, під впливом сезонності на продовольчому ринку, а також можливого тимчасового ослаблення гривні”, – говориться в коментарі.

  Експерти Мінекономіки серед ризиків прискорення інфляції вказують зростання витрат виробництва (через зростання оплати праці і тарифів на електроенергію) і їх прискорене перенесення на споживчі ціни.

  “Додатковим ризиком є ​​можлива відсутність транзиту газу через територію України (позначиться на обмінному курсі гривні) і відновлення трендів зростання цін на енергоносії на світовому ринку на тлі існуючих геополітичних конфліктів на Близькому Сході”, – йдеться в публікації.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Instagram оновив дизайн стартового екрана Instagram оновив дизайн стартового екрана
Соцмережа Instagram оголосила про оновлення дизайну стартового екрану - на головному екрані додатка зʼявилися вкладки Reels і Shop.
482 мільйони гривень на закупку автономерів – відверта маніпуляція МВС 482 мільйони гривень на закупку автономерів – відверта маніпуляція МВС
В жовтні уряд підтримав законопроект МВС щодо зміни правила видачі номерних знаків для транспортних засобів. Наразі Головний сервісний центр (ГСЦ) МВС...
Microsoft запланував купівлю компанії Nokia Microsoft запланував купівлю компанії Nokia
Фахівці аналітичної компанії CCS Insight опублікували прогноз щодо бренду Nokia на наступний рік – на їхню думку, компанія буде придбана одним з амери...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми