Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

ВВП України може зрости до 7% - Макарова

 • Джерело: nv.ua.  → Ключові теги: ВВП

  Міністр фінансів Оксана Маркарова розповіла про плани уряду щодо прискорення економічного зростання України. За її словами, зараз перед Кабміном стоїть “завдання-суперприз” – прискорити зростання ВВП не на 2-3%, а на 5-7% на рік. Насправді це хоч і складно, але можливо.

  1398_1f51c1cb0c86f9bbacdf61dccc99877b.jpg (83. Kb)


  Про це вона сказала в інтерв’ю НВ Бізнес.

  “Навіть перевірені ефективні рішення у нас в Україні застосовані далеко не всі. Перше і дуже важливе – підвищення продуктивності в агробізнесі через відкриття ринку землі і можливість повного розкриття потенціалу сільського господарства. Порівняйте продуктивність АПК у нас і там, де є повноцінна власність на землю. Тобто одна складова цього зростання – відкриття ринку землі, яке ми нарешті зрушили з мертвої точки”, – підкреслила вона.

  Другий фактор зростання, за її словами, – це інвестиції. Як говорить Маркарова, Україна отримує їх дуже мало, особливо прямих. Але в уряді бачать великий інтерес інвесторів, які “вірять в нашу макроекономічну історію”.

  “Ми це бачимо по тих, хто заходить в наші цінні папери. Ми бачимо, що в наше зростання вже вірять міжнародні фінансові організації і банки розвитку. Наступний крок – в нас повірять інвестори в підприємства реального сектору”, – сказала вона.

  Серед інших важливих чинників вона зазначила успішну приватизацію, розвиток інфраструктури завдяки концесіям, судову реформу, реформу правоохоронних органів і демонополізацію економіки.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Google Chrome ввів нове оновлення Google Chrome ввів нове оновлення
Google оголосив, що незабаром почне попереджати користувачів Chrome про “небезпечні” завантаження, що є першим кроком у плані повного їх блокування.
В Україні хочуть розблокувати В Україні хочуть розблокувати "Вконтакте" та інші російські сайти
На офіційному сайті гаранта Конституції української держави була опублікована петиція щодо відновлення роботи всіх інтернет-сервісів компаній Російськ...
Рейтинг смартфонів з найсильнішою Рейтинг смартфонів з найсильнішою "начинкою"
Сайт Antutu опублікував свої два щомісячні рейтинги найпотужніших Android-смартфонів.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми