Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Експерти дали прогноз по світовій економічній кризі

 • Джерело: segodnya.ua.  → Ключові теги: економіка

  Для України прогнози міжнародних фінансових організацій досить оптимістичні. Орієнтовні показники зростання ВВП були навіть поліпшені, на відміну від багатьох інших країн. Чи означає це, що світова криза – в будь-якій її формі – обійде Україну стороною?

  9756_1f51c1cb0c86f9bbacdf61dccc99877b.jpg (83. Kb)


  Експерти кажуть, що ризики в світовому масштабі актуальні і для України.

  “Основними ризиками для економіки України в 2020 році залишаються погіршення попиту на зовнішніх ринках, уповільнення економічного зростання в країнах – основних торгових партнерах, особливо ЄС. Є також ризик погіршення настроїв на фінансових ринках, що може призвести до подорожчання зовнішніх запозичень і проблем з фінансуванням виплат за зовнішнім боргом. Як і раніше, існує невизначеність в отриманні фінансової допомоги від МВФ та інших міжнародних фінансових організацій, незважаючи на укладення попередньої угоди з МВФ на рівні персоналу”, – перераховує Олександр Мартиненко.

  А ось Олексій Кущ вважає, що в України навіть більше ризиків опинитися в зоні кризи, ніж у інших держав.

  “Майбутня криза була закладена в прихованих прогнозах нинішньої влади, в результаті чого на цю кризу вони планували частково списати провал економічної політики. І може скластися унікальна ситуація, коли в світі криза може не настати, а в Україні вибухне “рукотворна” криза. У нас 6 місяців поспіль йде зниження промислового виробництва, і це фактично означає, що ми увійшли в промислову рецесію. Плюс зафіксована дефляція промислових цін. Тобто можна сказати, що у нас вже почалася економічна криза. Поки що – тільки в промисловому секторі, але якщо не вжити термінових заходів з реанімації індустріального ядра економіки, то невдовзі ця криза перекинеться з промислового сектору на зону торгівлі, яка поки ще тримає ВВП в зоні зростання”, – попереджає експерт.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Google Chrome ввів нове оновлення Google Chrome ввів нове оновлення
Google оголосив, що незабаром почне попереджати користувачів Chrome про “небезпечні” завантаження, що є першим кроком у плані повного їх блокування.
В Україні хочуть розблокувати В Україні хочуть розблокувати "Вконтакте" та інші російські сайти
На офіційному сайті гаранта Конституції української держави була опублікована петиція щодо відновлення роботи всіх інтернет-сервісів компаній Російськ...
Рейтинг смартфонів з найсильнішою Рейтинг смартфонів з найсильнішою "начинкою"
Сайт Antutu опублікував свої два щомісячні рейтинги найпотужніших Android-смартфонів.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми