Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Якими статками володіють світові "товстосуми"

 • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: мільярдери

  2153 світові мільярдери 2019 року мають більші статки, ніж 60% населення Землі разом узяті. 1% найбагатших людей у світі володіють капіталом, сума якого вдвічі перевищує ту, що мають 6,9 млрд осіб.

  7644_630_360_1442223369-70-ilon-mask.jpg (46. Kb)


  Повідомляє про це міжнародне благодійне об'єднання Oxfam.

  "Економічна нерівність вийшла з-під контролю. 2019 року світові мільярдери мали статки більші, ніж у 4,6 мільярда людей. Причина настільки великого розриву - недосконала й сексистська економічна система, в якій заможність декількох привілейованих осіб, переважно чоловіків, цінується більше, ніж мільярди годин найважливішої праці, якою є неоплачувана й недостатньо оплачувана робота з догляду, виконувана здебільшого жінками", - йдеться у звіті організації.

  Як відзначають в Oxfam, проблемою є також недостатнє оподаткування найбагатших людей світу . В організації переконані, що підвищення податку на 0,5% за 10 років дозволило б створити додаткові 117 млн робочих місць у галузях освіти, охорони здоров'я й догляду за дітьми та людьми похилого віку.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Google Chrome ввів нове оновлення Google Chrome ввів нове оновлення
Google оголосив, що незабаром почне попереджати користувачів Chrome про “небезпечні” завантаження, що є першим кроком у плані повного їх блокування.
В Україні хочуть розблокувати В Україні хочуть розблокувати "Вконтакте" та інші російські сайти
На офіційному сайті гаранта Конституції української держави була опублікована петиція щодо відновлення роботи всіх інтернет-сервісів компаній Російськ...
Рейтинг смартфонів з найсильнішою Рейтинг смартфонів з найсильнішою "начинкою"
Сайт Antutu опублікував свої два щомісячні рейтинги найпотужніших Android-смартфонів.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми