Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Економіст: Brexit вигідний Україні

 • Джерело: segodnya.ua.  → Ключові теги: Brexit

  На форумі в Давосі обговорять перспективи "Нової Британської імперії", вважає фахівець.

  9080_5d307d21219e1.jpg (84.81 Kb)


  Запланований на 31 січня вихід Великої Британії з Євросоюзу незмінно призведе до руйнування старих, звичних економічних зв'язків і створення нових. Очікувано, що цю тему активно обговорюють на Всесвітньому економічному форумі, який традиційно проходить у швейцарському Давосі.

  Економічний експерт Олексій Кущ вважає, що з високою часткою ймовірності після Brexit виникне новий, економічно дуже потужний конгломерат країн, який умовно можна буде назвати "Нова Британська імперія". І Україні вже зараз слід подумати про те, як "вбудуватися" в цю структуру.

  "Про цю тему голосно поки не заявляють, але вона теж буде обговорюватися на форумі. Це перебудова глобальної шахової дошки. Тому що після відділення Великої Британії, радше за все, виникне новий конгломерат країн, який можна назвати "Нова Британська імперія". Тільки з центром в Вашингтоні. У неї будуть входити Велика Британія, США, Канада, може бути, інші країни британської співдружності. І цей новий економічний і політичний конгломерат буде не тільки співставний, але й навіть значно перевищувати потенціал Євросоюзу. Фактично він стане однією з економічних і політичних домінант світу. Відносини з цим новим конгломератом всі країни почнуть будувати з чистого аркуша. Відповідно, і в України виникне вікно можливостей, можна буде спробувати отримати і для себе якісь преференції", – говорить Олексій Кущ.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Google Chrome ввів нове оновлення Google Chrome ввів нове оновлення
Google оголосив, що незабаром почне попереджати користувачів Chrome про “небезпечні” завантаження, що є першим кроком у плані повного їх блокування.
В Україні хочуть розблокувати В Україні хочуть розблокувати "Вконтакте" та інші російські сайти
На офіційному сайті гаранта Конституції української держави була опублікована петиція щодо відновлення роботи всіх інтернет-сервісів компаній Російськ...
Рейтинг смартфонів з найсильнішою Рейтинг смартфонів з найсильнішою "начинкою"
Сайт Antutu опублікував свої два щомісячні рейтинги найпотужніших Android-смартфонів.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми