Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Названа головна причина зміцнення гривні

 • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: гривня

  Зміцнення гривні пов'язано з тим, що інвестори почали їй довіряти. Про це в ефірі одного з українських телеканалів повідомив заступник міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Сергій Ніколайчук.

  2278_1f51c1cb0c86f9bbacdf61dccc99877b.jpg (83. Kb)


  "Інвестори почали довіряти гривні, це стало причиною, що торік відбулося досить істотне зміцнення національної валюти", - зазначив Ніколайчук.

  Економіст Олександр Охріменко пояснює, що насправді в країні близько 2 млрд інвестицій. Це мало для нас. До того ж мова про інвестиції, які фінансують попередньо укладені проекти.

  "Для нашої країни потрібно хоча б 20 мільярдів інвестицій, щоб це вплинуло на курс гривні та показало відчутний ріст економіки. Досі інвестиції вливались у галузь сільського господарства та в розвиток ІТ технологій. Нових проєктів, які б цікавили інвесторів, нема ні в галузі тої ж енергетики, інфраструктури чи сільського господарства. Інвестиції не дають просто так. Інвестори інвестують під щось. А сьогодні в державі немає нових цікавих проектів", - каже Охріменко.

  Інвестувати в Україну можуть, але перш ніж інвестори підуть у країну, потрібно запустити "Угоду про асоціацію".

  "У Туреччині велика кількість кооперативів, в які цікаво інвестувати іноземцям. Це невеликі підприємства, які виготовляють якісь конкретні продукти", - додав економіст.

  Укріплення валюти відбувається за рахунок грошей заробітчан, які торік надіслали близько 12 млрд валюти, але цю суму інвестиціями вважати не можна.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Google Chrome ввів нове оновлення Google Chrome ввів нове оновлення
Google оголосив, що незабаром почне попереджати користувачів Chrome про “небезпечні” завантаження, що є першим кроком у плані повного їх блокування.
В Україні хочуть розблокувати В Україні хочуть розблокувати "Вконтакте" та інші російські сайти
На офіційному сайті гаранта Конституції української держави була опублікована петиція щодо відновлення роботи всіх інтернет-сервісів компаній Російськ...
Рейтинг смартфонів з найсильнішою Рейтинг смартфонів з найсильнішою "начинкою"
Сайт Antutu опублікував свої два щомісячні рейтинги найпотужніших Android-смартфонів.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми