Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Бізнес висунув Зеленському свої вимоги

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: бізнес

  13 лютого 2020 року відбулася робоча зустріч представників бізнесу з президентом України Володимиром Зеленським, в якій також взяли участь представники і від Європейської Бізнес Асоціації. В ході зустрічі обговорювалися питання, щодо яких необхідно прийняти рішення для стабільного бізнес-клімату в країні.

  4355_0_main_new_15234042.jpg (46.73 Kb)


  Про це повідомила прес-служба Європейської Бізнес Асоціації.

  Йшлося про забезпечення макроекономічної стабільності, збереження незалежності НБУ та запуск доступного кредитування для мікробізнесу; запуск нової митниці та прийняті ініціативи для більш ефективної роботи (закон про уповноваженого економічного оператора та NCT), ініціювання непопулярних рішень, наприклад, щодо фіскалізації, демонополізації Укрспирту, старту роботи на ринку землі; про старт діджиталізації; діалог з бізнесом, в тому числі щодо індустріальних питань, приміром, про тютюнову індустрію.

  Що потрібно для забезпечення ефективної роботи та розвитку бізнесу:

  Протидія тіньовій економіці
  Мова йде про необхідність реформування судової та правоохоронної систем, забезпечення рівних правил гри в країні, боротьбу з контрабандою і фальсифікатом, захист прав інтелектуальної власності шляхом впровадження національного принципу вичерпання прав.

  Податкове навантаження
  Спрощення податкового адміністрування, своєчасне відшкодування ПДВ і зниження навантаження на фонд оплати праці, позаяк деякі ініціативи, як законопроект №2758, викликають хвилю обурення з боку бізнесу.

  Циркулярна економіка та сталий розвиток
  Сприяння вирішенню різних питань екології через підтримку та ініціацію законопроектів, що стосуються поводження з відходами в широкому контексті, впровадження розширеної відповідальності виробника, введення Національного звіту про рівень викидів парникових газів.

  Гармонізація законодавства України з нормами ЄС
  Мова про імплементацію вимог маркування, підписання промислового безвізу, ухвалення закону про ветеринарну медицину, впровадження європейських стандартів безпеки продукції. У цьому контексті важливим є обрання керівника профільної структури, яка координує це питання – Держпродспоживслужби.

  Трудове законодавство
  Ухвалення сучасного трудового законодавства, про що бізнес говорить вже кілька років, щоб зробити крок назустріч європейським умовам трудового законодавства.

  Ринок землі
  Впровадження ринку землі шляхом прийняття закону про обіг земель сільськогосподарського призначення.

  Альтернативні джерела енергії
  Забезпечення подальшого розвитку енергетики, в тому числі, з альтернативних джерел енергії, шляхом досягнення компромісного рішення між владою і бізнесом щодо зеленого тарифу.

  Міжнародна торгівля
  Бізнес вимагає поліпшити інфраструктуру, а саме стимулювати розвиток річок, портів і поліпшення рівня послуг Укрзалізниці шляхом прийняття законів про водний та залізничний види транспорту. Крім того, врегулювати питання дозволів для міжнародних автоперевезень, зокрема, в Польщу.

  Впровадження нових технологій
  Розвиток cashless і paperless, прийняття законів про “хмарні послуги” та транскордонну передачу банківських / фінансових даних – щоб Україна інтегрувалася в міжнародне фінансове середовище.

  Бути привабливими для інвестицій
  Залучення інвесторів, не обмежуючись креативним брендингом України, ідеєю введення інвестиційних нянь і планами щодо створення нового Міністерства або посади в Уряді з інвестицій.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Google Chrome ввів нове оновлення Google Chrome ввів нове оновлення
Google оголосив, що незабаром почне попереджати користувачів Chrome про “небезпечні” завантаження, що є першим кроком у плані повного їх блокування.
В Україні хочуть розблокувати В Україні хочуть розблокувати "Вконтакте" та інші російські сайти
На офіційному сайті гаранта Конституції української держави була опублікована петиція щодо відновлення роботи всіх інтернет-сервісів компаній Російськ...
Рейтинг смартфонів з найсильнішою Рейтинг смартфонів з найсильнішою "начинкою"
Сайт Antutu опублікував свої два щомісячні рейтинги найпотужніших Android-смартфонів.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми