Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Коли економіка України наздожене Польщу

 • Джерело: depo.ua.  → Ключові теги: МВФ

  Потрібно, аби українська економіка зростала на 6% протягом 20 років,аби рівень економічного розвитку України сягнув рівня економічного розвитку, який нині має Польща.

  96_1461677925_mvf.jpg (.82 Kb)


  Про це повідомив постійний представник Міжнародного валютного фонду в України Йоста Люнгман під час макроекономічної дискусії Американської торговельної палати у Києві.

  "Це довгостроковий проєкт, неможливо завершити реформи протягом декількох років. Україна має підтримувати ці реформи всі 20 років, необхідне терпіння, щоб хоча б наздогнати сусідів", — повідомив Люнгман.

  За розрахунками МВФ, Україна одна з 18 країн світу, економіка яких скоротилася у період з 1991 по 2017 роки: щороку Україна втрачала в середньому по 0,2% ВВП.

  Для того ж, аби досягти того рівня економічного розвитку, який має Польща нині, зокрема показника ВВП на душу населення, економці України потрібно зростати по 6% щороку, вважають у МВФ. Там підрахували, що за таких умов українці стануть багатше на 60%.

  Нагадаємо, раніше міністр економіки Тимофій Милованов заявив, що Україна не відстає від сусідів тільки у сфері сільського господарства.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Google Chrome ввів нове оновлення Google Chrome ввів нове оновлення
Google оголосив, що незабаром почне попереджати користувачів Chrome про “небезпечні” завантаження, що є першим кроком у плані повного їх блокування.
В Україні хочуть розблокувати В Україні хочуть розблокувати "Вконтакте" та інші російські сайти
На офіційному сайті гаранта Конституції української держави була опублікована петиція щодо відновлення роботи всіх інтернет-сервісів компаній Російськ...
Рейтинг смартфонів з найсильнішою Рейтинг смартфонів з найсильнішою "начинкою"
Сайт Antutu опублікував свої два щомісячні рейтинги найпотужніших Android-смартфонів.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми