Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Українці обігнали марокканців за рівнем доходу на душу населення - МВФ

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: фінанси

  Польща, через 30 років після падіння комунізму і початку ринкових реформ, за рівнем доходу на душу населення минулого року випередила ще одну країну Західної Європи – Португалію.

  6461_1f51c1cb0c86f9bbacdf61dccc99877b.jpg (83. Kb)


  Про це пише Rzeczpospolita з посиланням на дані МВФ.

  Рівень доходу на душу населення з урахуванням реальної купівельної спроможності національних валют в 2019 році в Польщі склав $33 991, трохи більше, ніж у Португалії ($33 ​​665). Грецію Польща обійшла ще чотири роки тому.

  Газета зазначає, що, за прогнозами МВФ, цього року економіка Португалії буде розвиватися в темпі 1,6 відсотка проти 3,1 відсотка у випадку польської економіки.

  Португалію, як і Польщу, випередила Угорщина. “Чехія ($38,8 тис.) наблизилася до рівня Італії ($40,4 тис.). Влада в Римі не змогла подолати економічну стагнацію протягом чотирьох десятиліть, тоді як чеська економіка розвивається досить швидко. Однак великим викликом для країн нашого регіону буде досягти рівня Іспанії ($41,6 тис.), яка (важливий знак) минулого року стала багатшою за Італію”, – йдеться в матеріалі.

  Росія ($29,6 тис.) опустилася нижче від Греції ($30,2 тис.), а Білорусь ($20,6 тис.) вже виявилася біднішою за Мексику ($20,9 тис.). Україна ($9,7 тис.) лише трохи обходить Марокко ($9,2 тис.).  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Google Chrome ввів нове оновлення Google Chrome ввів нове оновлення
Google оголосив, що незабаром почне попереджати користувачів Chrome про “небезпечні” завантаження, що є першим кроком у плані повного їх блокування.
В Україні хочуть розблокувати В Україні хочуть розблокувати "Вконтакте" та інші російські сайти
На офіційному сайті гаранта Конституції української держави була опублікована петиція щодо відновлення роботи всіх інтернет-сервісів компаній Російськ...
Рейтинг смартфонів з найсильнішою Рейтинг смартфонів з найсильнішою "начинкою"
Сайт Antutu опублікував свої два щомісячні рейтинги найпотужніших Android-смартфонів.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми