Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Нацбанк буде "втримувати" курс гривні

 • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: НБУ, гривня

  Національний банк зберігає активну присутність на міжбанківському валютному ринку для згладжування надмірних коливань обмінного курсу гривні, які посилилися упродовж останнього тижня у зв'язку із погіршенням настроїв учасників ринку в умовах високої невизначеності щодо подальшого поширення коронавірусу світом та підвищення турбулентності на світових фінансових і товарних ринках.

  3553_1f51c1cb0c86f9bbacdf61dccc99877b.jpg (83. Kb)


  Про це написали на своїй офіційній сторінці у Facebook.

  "Поширення світом коронавірусу наразі має обмежений і нейтральний вплив на економіку України. Український експорт продовжує зростати. Певне зниження цін на окремі товари українського експорту більш ніж компенсоване подальшим нарощуванням фізичних обсягів поставок за кордон. Ціни на імпорт знижуються навіть швидше, ніж на експорт, особливо на енергоносії, що зумовлює скорочення вартісних обсягів імпорту. Водночас зменшення обсягу вкладень іноземних інвесторів в гривневі облігації уряду впродовж останніх тижнів не є значним", - йдеться в повідомленні.

  Стрімке зростання долара насамперед пов'язане із психологічним чинником. У Нацбанку запевнили, що мають достатньо резервів для згладжування коливань курсу гривні. Міжнародні резерви України перевищують 26 млрд дол. США.

  "Упродовж минулого тижня Національний банк три дні виходив з інтервенціями з продажу валюти. Також сьогодні, з огляду на високий попит на валюту на міжбанківському ринку в післясвяткові дні, що підживлюється нервовими настроями учасників ринку, Національний банк вийшов з інтервенцією з продажу валюти і в першій половині торгового дня продав $250 млн", - повідомляють у Нацбанку.

  Національний банк продовжить стежити за ситуацією щодо поширення коронавірусу та за станом світових фінансових і товарних ринків і буде за необхідності й надалі здійснювати інтервенції для згладжування надмірних курсових коливань.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Анонсовано Xiaomi Mi Band 5: характеристики Анонсовано Xiaomi Mi Band 5: характеристики
Зараз у світі є дуже багато фітнес-браслетів, і в останні кілька років ці пристрої користуються небувалою популярністю у користувачів. На ринку найкра...
Google створить свою банківську картку Google створить свою банківську картку
ЗМІ повідомляють, що Google працює над власною банківською карткою, інтегрованою в платіжний сервіс Google Pay.
Google Chrome ввів нове оновлення Google Chrome ввів нове оновлення
Google оголосив, що незабаром почне попереджати користувачів Chrome про “небезпечні” завантаження, що є першим кроком у плані повного їх блокування.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми