Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Рахунки боржників держвиконавці зможуть блокувати

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: борги

  Мін’юст розширить функції нотаріусів та державних виконавців і дозволить їм накладати арешт на майно боржника.

  6956_programma-gosudarstvennogo-sofinansirovaniya-pensii-800x450.jpg (38.27 Kb)


  Про це розповів начальник Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ) Кирило Міненко.

  «Із цікавих нововведень, що плануються – встановлення активної взаємодії державних виконавців з реєстрами: тобто, по системній взаємодії між банком та Державною виконавчою службою, державний виконавець зможе накласти арешт на майно боржника.

  Це буде спонукати боржника виконувати зобов’язання, щоб кредитор отримав ті кошти, на які він має право, за рішенням суду, або за договором, якщо наприклад був виконавчий напис нотаріуса. Ми працюємо над тим щоб коло банків було розширено, наразі ми спілкуємось з Національним банком України, щоб запровадити таку систему як на державні банки, так і на комерційні банки в обов’язковому порядку», — зазначив Міненко.

  Окрім цього, Кирило Міненко розповів про проект, який надасть реєстраторам можливість реєструвати в системі Мінюсту судові рішення.

  «Додатково, ще є проекти стосовно реєстрації рішень суду реєстраторами в системі Міністерства юстиції, і обміну документами між судовою адміністрацією та Мінюстом. Тобто є рішення суду — воно автоматично попадає реєстратору, реєстратор автоматично його виконує і реєструє. Ця процедура буде відбуватись максимально автоматизовано, через шляхи взаємодії між судовою гілкою влади та виконавчою гілкою в особі Міністерства юстиції України», – повідомив він.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Анонсовано Xiaomi Mi Band 5: характеристики Анонсовано Xiaomi Mi Band 5: характеристики
Зараз у світі є дуже багато фітнес-браслетів, і в останні кілька років ці пристрої користуються небувалою популярністю у користувачів. На ринку найкра...
Google створить свою банківську картку Google створить свою банківську картку
ЗМІ повідомляють, що Google працює над власною банківською карткою, інтегрованою в платіжний сервіс Google Pay.
Google Chrome ввів нове оновлення Google Chrome ввів нове оновлення
Google оголосив, що незабаром почне попереджати користувачів Chrome про “небезпечні” завантаження, що є першим кроком у плані повного їх блокування.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми