Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Українська економіка може втриматися на фоні світової кризи

 • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: економіка

  Дмитро Левусь у своєму facebook зазначив, що поширення коронавіруса негативно впливає на глобальну економіку та відмітив, що сьогоднішній стан справ в будь-якому разі відіб'ється й на економічній екосистемі нашої країни.

  6956_programma-gosudarstvennogo-sofinansirovaniya-pensii-800x450.jpg (38.27 Kb)


  На думку політолога, для того, щоб мінімізувати ризики, влада має дати чітку та аргументовану відповідь. А запуск прозорого ринку землі та приватизація, можуть врятувати українську економіку.

  "Очікуваний економічний ефект від запуску ринку +3-4% на рік до ВВП. Додаткової впевненості в тому, що ринок землі може стати реальним драйвером економіки полягає в тому, що сьогодні існує комплексна візія того, як цей проєкт буде реалізовано.

  Зокрема, в плані підсилення завдяки супроводжувальним законопроектам, як, наприклад, ініціатива "слуги народу" Роксолани Підласої, яка пропонує запровадити продаж земельних ділянок державної та комунальної власності виключно через електронні аукціони. Такі запобіжні механізми означають, що кінцевим вигодоотримувачем від відкриття ринку будуть платники податків і держава, а не численні чиновники та посіпаки", - пише він.

  Іншим великим та важливим проєктом, який може втримати українську економіку, на думку Левуся, є приватизація.

  "В планах Уряду на 2020 рік залучити 12 млрд грн. Але й головне не це, а можливі інвестиції. Більшість державних підприємств знаходяться в занедбаному стані та не приносять жодного прибутку. Отримавши нових власників та після проведення модернізації, старі підприємства почнуть приносити державі реальні гроші у вигляді податків, а також забезпечать конкурентні заробітні плати для людей, які там працюватимуть", - резюмував експерт.

  На останок, політолог додав, що світ стоїть перед серйозними викликом і для України це чергова можливість скористатися складною ситуацію на свою користь. Але для цього влада має мислити стратегічно та правильно оцінювати, завдяки чому Україна можемо стати більш конкурентоспроможною та економічно потужною.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Браузер Internet Explorer припинив існування Браузер Internet Explorer припинив існування
Microsoft з 15 червня припинила підтримку браузера Internet Explorer (IE). Корпорація офіційно визнала його «застарілим».
Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році
Провідні аналітичні агенції: IDC, Gartner та Canalys опублікували звіти, згідно з якими за 2021 рік у світі було продано 340-350 млн комп’ютерів – це ...
Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021 Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021
Наприкінці жовтня на церемонії нагородження Премії HR-бренд Україна – 2021 названо кращі проєкти в галузі управління персоналом українських роботодавц...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми