Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Глава Dragon Capital дав прогноз по економіці України

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: економіка

  Економіка України скоротиться на 4% ВВП у разі карантину терміном до трьох місяців і на 9% у разі його більшої тривалості, прогнозує глава інвестиційної компанії Dragon Capital Томаш Фіала.

  3908_____14644_729x547.jpg (61.32 Kb)


  “Якщо карантин в основних країнах, у ЄС, США та в Україні зокрема, триватиме максимум три місяці й не затягнеться до другого півріччя, якщо піде на спад кількість заражених до кінця травня, і економіка зможе з третього кварталу працювати, то скорочення світового ВВП становитиме 1-2%. Це більше, ніж було в 2009-му. В Україні ВВП скоротиться на 4%”, – сказав Фіала в ефірі “Свободи слова” 20 березня.

  Такий сценарій передбачає девальвацію гривні до 30 грн/$1 при інфляції на рівні 5%, а також досить велике зростання безробіття і зниження доходів бюджету, додав він.

  “Якщо карантин зсунеться до червня-липня, і не можна його буде зупинити або лібералізувати, то очікуємо падіння економіки (України – ІФ) на 9% ВВП. Курс – 35 грн/$1, зростання інфляції”, – прогнозує Томаш Фіала.

  Уряд насамперед має виконати умови співпраці з Міжнародним валютним фондом (МВФ), вважає він.

  “Це означає ухвалення двох законів. Ми сподіваємося, що на початку наступного тижня парламент збереться, і будуть проголосовані ці два закони”, – додав глава Dragon Capital.

  Двома основними попередніми заходами для укладення нової програми з МВФ є ухвалення закону про ринок землі та правок до закону про банки, який унеможливлює заподіяння шкоди публічним фінансам від колишніх власників банків, свого часу виведених Національним банком з ринку.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Google Chrome ввів нове оновлення Google Chrome ввів нове оновлення
Google оголосив, що незабаром почне попереджати користувачів Chrome про “небезпечні” завантаження, що є першим кроком у плані повного їх блокування.
В Україні хочуть розблокувати В Україні хочуть розблокувати "Вконтакте" та інші російські сайти
На офіційному сайті гаранта Конституції української держави була опублікована петиція щодо відновлення роботи всіх інтернет-сервісів компаній Російськ...
Рейтинг смартфонів з найсильнішою Рейтинг смартфонів з найсильнішою "начинкою"
Сайт Antutu опублікував свої два щомісячні рейтинги найпотужніших Android-смартфонів.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми