Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Бізнес занепокоєний можливим введенням НС

 • Джерело: unian.ua.  → Ключові теги: бізнес

  Можливе введення в Україні надзвичайного стану через загрозу подальшого поширення в країні коронавірусу без відповідної програми підтримки економіки призведе до глибокої економічної кризи і непередбачуваних соціальних наслідків.

  8840_783.jpg (35.2 Kb)


  Про це сказано в опублікованій прес-службою Європейської Бізнес Асоціації (ЄБА) спільній заяві ЄБА, Союзу українських підприємців, IT Ukraine, Федерації роботодавців України (ФРУ), Українського клубу аграрного бізнесу (УКАБ), Бізнес 100, СЕО club, які в цілому підтримують зусилля влади по введенню карантинних заходів з протидії поширенню коронавірусу, відзначаючи, що це надзвичайна загроза для українців, в зв’язку з чим необхідні максимальні заходи для захисту здоров’я людей.

  «Україна не має достатніх фінансових резервів, і тому, якщо буде введений додатковий комплекс карантинних обмежень та зупинено велику кількість підприємств без відповідної програми підтримки економіки, це призведе до глибокої економічної кризи і тяжких соціальних наслідків, які складно передбачити», – сказано в повідомленні

  Вимоги. Негайно підключити бізнес-співтовариство до розробки покрокових дій для зменшення негативних наслідків пандемії на економіку як на державному рівні, так і в регіонах; приймати і впроваджувати рішення тільки після обговорення і узгодження з представниками бізнесу.

  Забезпечити швидку і ефективну верифікацію одержувачів пенсійних та соціальних виплат і пільг, що дозволить виявити неіснуючих одержувачів і відповідно зменшить витрати держбюджету; централізувати використання коштів у місцевих і державному бюджеті для контролю використання тільки в цілях боротьби з пандемією.

  Мінімальний дохід. Бізнес-асоціації підкреслили, що держава повинна забезпечити неоподатковуваний мінімальний дохід працівникам, які постраждали від введення карантинних заходів; зупинити нарахування будь-яких фінансових санкцій всім суб’єктам господарювання, які мають кредити в банківських і фінансових установах.

  Також серед вимог:

  не допустити значної втрати робочих місць,
  забезпечити функціонування каналів збуту для продукції,
  якнайшвидше виконати умови для отримання фінансування МВФ,
  негайно зменшити витрати бюджету, зупинивши фінансування державних програм, і спрямувати вивільнені кошти на боротьбу з пандемією.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Рейтинг найдорожчих брендів світу Рейтинг найдорожчих брендів світу
У агентства Kantar Millward Brown вийшов щорічний рейтинг найдорожчих брендів світу – BrandZ Top 100 2020. У списку вперше з’явився TikTok, обігнавши ...
Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій
Як підняти собі настрій? В час пандемії коронавірусу, як показують соціальні дослідження, рівень щастя в українців різко впав, а все тому, що від нас ...
Sony анонсувала продажі PlayStation 5 Sony анонсувала продажі PlayStation 5
Японська компанія Sony презентувала ігрову консоль нового покоління PlayStation 5.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми