Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Якщо карантин продовжать ще: поради бізнесу

 • Джерело: ubr.ua.  → Ключові теги: бізнес

  Режим надзвичайної ситуації з 25 березня діє на всій території України, а карантин продовжили до 24 квітня, хоча спочатку він був оголошений до 3 квітня. Перенесення дати закінчення карантину на більш пізній термін може завдати фатальної шкоди українському бізнесу. Однак експерти вважають, що карантин буде завершено навіть пізніше ніж 24 квітня.

  7664_1f51c1cb0c86f9bbacdf61dccc99877b.jpg (83. Kb)


  Олександр Соколов, генеральний директор компанії Pro-consulting, що спеціалізується на дослідженні ринків і фінансовій аналітиці, зауважив, що зараз для українських підприємств важливо зрозуміти: після заявленої дати закінчення карантину не відбудеться повернення на круги своя, а Україна перебуває тільки на початку кризи.

  “Нідерланди вже продовжили карантин до 1 червня, в Казахстані – до 17 квітня і з більш жорсткими обмеженнями. За ними підуть й інші країни. Тому свою діяльність підприємства плануватимуть саме для карантину, який може тривати до літа. Завдання: продумати, як найкраще організувати роботу персоналу, від доставки людей до місця роботи і до схеми виробництва із задіянням меншої кількості працівників”, – коментує Соколов.

  Він також запропонував організаційні заходи, впровадивши які, українські підприємства зможуть мінімізувати негативні наслідки від обмежувальних заходів.

  “В цілому для українських компаній прийшов час кризового менеджменту. Потрібно проаналізувати всі бізнес-процеси, визначити сильні і слабкі сторони, від чого підприємство найбільше залежить, і по максимуму підстрахувати їх: оптимізувати запаси сировини, розробити альтернативні ланцюжки поставок, обмежити статті витрат, виробити оптимальні методи поводження з короткостроковими і довгостроковими зобов’язаннями”, – зазначив Соколов.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Анонсовано Xiaomi Mi Band 5: характеристики Анонсовано Xiaomi Mi Band 5: характеристики
Зараз у світі є дуже багато фітнес-браслетів, і в останні кілька років ці пристрої користуються небувалою популярністю у користувачів. На ринку найкра...
Google створить свою банківську картку Google створить свою банківську картку
ЗМІ повідомляють, що Google працює над власною банківською карткою, інтегрованою в платіжний сервіс Google Pay.
Google Chrome ввів нове оновлення Google Chrome ввів нове оновлення
Google оголосив, що незабаром почне попереджати користувачів Chrome про “небезпечні” завантаження, що є першим кроком у плані повного їх блокування.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми