Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Малий бізнес перебуває у небезпеці

 • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: бізнес

  Україні важко підтримувати малий бізнес в умовах кризи.

  7664_1f51c1cb0c86f9bbacdf61dccc99877b.jpg (83. Kb)


  Про це розповів директор Центру економічної стратегії Гліб Вишлінський.

  "У нас малий бізнес переважно "в тіні". Не всі фізособи-підприємці показують реальні доходи, тому платять менші податки. Немає сенсу пропонувати їм податкові канікули. Держава не може компенсувати зарплати значній частині працівників, бо у кращому випадку офіційно вони отримують мінімалку. Решту – "в конвертах", - говорить економіст.

  На час карантину для бізнесу запровадили відстрочку податків.

  "Не треба забувати про відстрочку видатків. Інакше Україна опиниться в ситуації касового розриву. Влада обіцятиме додаткові гроші пенсіонерам, а фізично у казначействі не буде коштів на ці виплати", - наголошує Вишлінський.

  Додає, що Україні треба орієнтуватися не на мільйонні програми підтримки США, а дивитися на досвід ближчих з економічної точки зору країн.

  "Польща, Латвія анонсують заходи спрямовані на підтримку працівників, недопущення скорочення робочих місць, на допомогу роботодавцям, щоб ті вчасно виплачували зарплату. Держава має бути відповідальною за свої дії. Наприклад, у Латвії людям, які залишилися без роботи через обмеження певних галузей, компенсують 75% зарплати", - підсумував економіст.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Анонсовано Xiaomi Mi Band 5: характеристики Анонсовано Xiaomi Mi Band 5: характеристики
Зараз у світі є дуже багато фітнес-браслетів, і в останні кілька років ці пристрої користуються небувалою популярністю у користувачів. На ринку найкра...
Google створить свою банківську картку Google створить свою банківську картку
ЗМІ повідомляють, що Google працює над власною банківською карткою, інтегрованою в платіжний сервіс Google Pay.
Google Chrome ввів нове оновлення Google Chrome ввів нове оновлення
Google оголосив, що незабаром почне попереджати користувачів Chrome про “небезпечні” завантаження, що є першим кроком у плані повного їх блокування.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми