Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Курс долара може подолати відмітку в 30 гривень

 • Джерело: segodnya.ua.  → Ключові теги: долар, валюта

  Спеціаліст описав негативний сценарій для української економіки.

  7664_1f51c1cb0c86f9bbacdf61dccc99877b.jpg (83. Kb)


  Відсутність співробітництва України з Міжнародним валютним фондом (МВФ) призведе до суттєвого зростання дефіциту бюджету нашої країни і матиме негативний вплив на курс гривні.

  Про це розповів керівник відділу аналітики ГК Forex Club Андрій Шевчишин.

  "За відсутності співпраці з МВФ Україна буде змушена фінансувати дефіцит бюджету за рахунок емісії гривні і спалювання резервів. Йдеться про колосальні ресурси, розмір яких буде залежати від тривалості карантину. Також різко зростає навантаження на бюджет через планові виплати за зовнішнім боргом, які покрити неможливо в умовах нестабільності на глобальних ринках, відсутність попиту або високих ставках при розміщенні. В результаті гривня з часом може піти нижче 30 грн за долар під впливом всіх цих факторів", – вважає Шевчишин.

  Нагадаємо, раніше представник України в МВФ Владислав Рашкован розповів, що буде з країною в разі дефолту. Він зазначив, що в Україні є група осіб, яка просуває ідею дефолту, відзначаючи, що взяті раніше борги країна не мусить повертати кредиторам, а направити їх на допомогу бідним і знедоленим. Але, на його думку, таке рішення призведе лише до девальвації гривні, інфляції, банкрутств, соціальних протестів, насильства на вулицях і міжнародної ізоляції України.

  Як відомо, ще наприкінці 2019 року Україна і МВФ досягли попередньої домовленості про нову трирічну програму, проте офіційні документи ще не були підписані.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Instagram оновив дизайн стартового екрана Instagram оновив дизайн стартового екрана
Соцмережа Instagram оголосила про оновлення дизайну стартового екрану - на головному екрані додатка зʼявилися вкладки Reels і Shop.
482 мільйони гривень на закупку автономерів – відверта маніпуляція МВС 482 мільйони гривень на закупку автономерів – відверта маніпуляція МВС
В жовтні уряд підтримав законопроект МВС щодо зміни правила видачі номерних знаків для транспортних засобів. Наразі Головний сервісний центр (ГСЦ) МВС...
Microsoft запланував купівлю компанії Nokia Microsoft запланував купівлю компанії Nokia
Фахівці аналітичної компанії CCS Insight опублікували прогноз щодо бренду Nokia на наступний рік – на їхню думку, компанія буде придбана одним з амери...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми