Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Курс долара може подолати відмітку в 30 гривень

 • Джерело: segodnya.ua.  → Ключові теги: долар, валюта

  Спеціаліст описав негативний сценарій для української економіки.

  7664_1f51c1cb0c86f9bbacdf61dccc99877b.jpg (83. Kb)


  Відсутність співробітництва України з Міжнародним валютним фондом (МВФ) призведе до суттєвого зростання дефіциту бюджету нашої країни і матиме негативний вплив на курс гривні.

  Про це розповів керівник відділу аналітики ГК Forex Club Андрій Шевчишин.

  "За відсутності співпраці з МВФ Україна буде змушена фінансувати дефіцит бюджету за рахунок емісії гривні і спалювання резервів. Йдеться про колосальні ресурси, розмір яких буде залежати від тривалості карантину. Також різко зростає навантаження на бюджет через планові виплати за зовнішнім боргом, які покрити неможливо в умовах нестабільності на глобальних ринках, відсутність попиту або високих ставках при розміщенні. В результаті гривня з часом може піти нижче 30 грн за долар під впливом всіх цих факторів", – вважає Шевчишин.

  Нагадаємо, раніше представник України в МВФ Владислав Рашкован розповів, що буде з країною в разі дефолту. Він зазначив, що в Україні є група осіб, яка просуває ідею дефолту, відзначаючи, що взяті раніше борги країна не мусить повертати кредиторам, а направити їх на допомогу бідним і знедоленим. Але, на його думку, таке рішення призведе лише до девальвації гривні, інфляції, банкрутств, соціальних протестів, насильства на вулицях і міжнародної ізоляції України.

  Як відомо, ще наприкінці 2019 року Україна і МВФ досягли попередньої домовленості про нову трирічну програму, проте офіційні документи ще не були підписані.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Анонсовано Xiaomi Mi Band 5: характеристики Анонсовано Xiaomi Mi Band 5: характеристики
Зараз у світі є дуже багато фітнес-браслетів, і в останні кілька років ці пристрої користуються небувалою популярністю у користувачів. На ринку найкра...
Google створить свою банківську картку Google створить свою банківську картку
ЗМІ повідомляють, що Google працює над власною банківською карткою, інтегрованою в платіжний сервіс Google Pay.
Google Chrome ввів нове оновлення Google Chrome ввів нове оновлення
Google оголосив, що незабаром почне попереджати користувачів Chrome про “небезпечні” завантаження, що є першим кроком у плані повного їх блокування.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми