Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Швеція досі не ввела карантин: названо причину

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: суспільство

  Шведська влада вирішила дотримуватися стратегії вироблення колективного імунітету. Вчені сумніваються в ефективності такого експерименту.

  7055_medicine_4_03.jpg (43.52 Kb)


  Швеція стала однією з останніх європейських країн, яка почала вводити обмеження через пандемію коронавірусу. Влада країни відмовилася від жорсткого карантину, тому досі відкриті навіть школи.

  Підхід Швеції до боротьби з коронавірусом відрізняється від прийнятого в більшості інших європейських країн, незважаючи на п’ять тисяч заражених і близько 300 смертей. Корреспондент.net розповідає подробиці.

  Одна за одною всі країни світу йдуть на карантин, дотримуючись практично ідентичної стратегії боротьби з епідемією: ізоляція, максимальне обмеження пересувань як на кордоні, так і всередині країни; обмеження контактів між людьми.

  Всі ці масштабні заходи значно б’ють по економіці і робляться з однією чіткою метою – виграти час, щоб врятувати систему охорони здоров’я від небезпечного і стрімкого краху.

  Головний епідеміолог країни Андерс Тегнелл вважає, що більшість шведів повинні перехворіти на коронавірус, щоб у них сформувався колективний імунітет.

  Відповідно до такого підходу, ізольовані повинні бути тільки люди з групи ризику, інші ж не повинні боятися зараження коронавірусом, щоб виробити колективний імунітет, який позбавить коронавірус ефективності в довгостроковій перспективі.

  Преса називає дії влади Швеції “найбільшим у світі експериментом”. За повідомленнями вчених, вироблений імунітет у тих, хто перехворів, зберігається зовсім не довго, і повторне зараження можливе.

  “Наша країна не може вводити драконівських заходів, які обмежили б цю епідемію і одночасно зруйнували б життя нашого суспільства”, – заявляє Тегнелл.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Анонсовано Xiaomi Mi Band 5: характеристики Анонсовано Xiaomi Mi Band 5: характеристики
Зараз у світі є дуже багато фітнес-браслетів, і в останні кілька років ці пристрої користуються небувалою популярністю у користувачів. На ринку найкра...
Google створить свою банківську картку Google створить свою банківську картку
ЗМІ повідомляють, що Google працює над власною банківською карткою, інтегрованою в платіжний сервіс Google Pay.
Google Chrome ввів нове оновлення Google Chrome ввів нове оновлення
Google оголосив, що незабаром почне попереджати користувачів Chrome про “небезпечні” завантаження, що є першим кроком у плані повного їх блокування.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми