Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

На що витратять гроші МВФ

 • Джерело: depo.ua.  → Ключові теги: МВФ

  Україна планує вчасно погашати свої боргові зобов'язання у 2020 році і буде направляти на ці цілі кошти, які планує отримати від Міжнародного валютного фонду (МВФ) та інших зарубіжних партнерів.

  31_1461677925_mvf.jpg (.82 Kb)


  Про це міністр фінансів Сергій Марченко сказав в інтерв'ю агентству Reuters.

  Зазначаєтся, що Україна має погасити п'ятирічні зовнішні облігації на $1 млрд, випущені під гарантії уряду США.

  "Незважаючи на кризу, що склалася у зв'язку з поширенням коронавірусу, ми плануємо виконувати наші боргові зобов'язання. Україна виконує вчасно і в повному обсязі свої фінансові зобов'язання, і ми не бачимо причин для відхилення від цього підходу в майбутньому", – пояснив міністр.

  За словами Марченка, уряд не збирається виходити на ринки капіталу в цьому році після того, як у січні розмістив євробонди на суму 1,25 млрдєвро, що приблизно достатньо для покриття зовнішніх комерційних боргових зобов'язань.

  "Враховуючи, що решта погашення зовнішнього державного боргу – це погашення офіційним кредиторам, подальше виконання плану зовнішніх запозичень ми плануємо через отримання фінансування від наших міжнародних партнерів", – додав він.

  Згідно з бюджетом 2020 року, Україна планує зайняти понад $9 млрд зовнішніх джерел, в той час як на зовнішні боргові платежі необхідно направити близько $6,2 млрд.

  "Є домовленість з МВФ, що в цьому році кошти, передбачені новою програмою, будуть надходити в бюджет, а не в резерви НБУ, як це було в попередніх програмах", – зазначив Марченко.

  За словами міністра, Україна завершує переговори про отримання кредиту DPL (Development Policy Loan) від Світового банку і веде активні переговори про надання підтримки Україні з іншими партнерами.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Рейтинг найдорожчих брендів світу Рейтинг найдорожчих брендів світу
У агентства Kantar Millward Brown вийшов щорічний рейтинг найдорожчих брендів світу – BrandZ Top 100 2020. У списку вперше з’явився TikTok, обігнавши ...
Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій
Як підняти собі настрій? В час пандемії коронавірусу, як показують соціальні дослідження, рівень щастя в українців різко впав, а все тому, що від нас ...
Sony анонсувала продажі PlayStation 5 Sony анонсувала продажі PlayStation 5
Японська компанія Sony презентувала ігрову консоль нового покоління PlayStation 5.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми