Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Спрогнозували обвал української економіки

 • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: економіка

  ВВП України у другому кварталі 2020 року знизиться на 11%.

  06_____14644_729x547.jpg (61.32 Kb)


  Карантинні заходи та скорочення глобального попиту призведуть до такого зниження рівня ВВП, прогнозують в Національному банку України.

  "Карантинні заходи вже зменшили ділову активність, споживання та зайнятість населення. Скорочення глобального попиту також обмежує експортні можливості країни. Вплив цих чинників на економіку найвідчутніше позначиться впродовж II кварталу цього року (ВВП знизиться на 11% р/р)", - йдеться в Інфляційному звіті Національного банку.

  Проте після зняття основних обмежень як в Україні, так і у світі, що очікується в кінці ІІ кварталу економіка почне відновлюватися V-подібно, за прогнозами того ж НБУ. На думку регулятора, швидкому відновленню економіки сприятиме також м'яка фіскальна та монетарна політика.

  Загалом, внаслідок карантинних обмежень для подолання пандемії та глобальної кризи українська економіка скоротиться на 5% у 2020 році, але відновить зростання на рівні близько 4% у наступні роки, прогнозують в Нацбанку.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Рейтинг найдорожчих брендів світу Рейтинг найдорожчих брендів світу
У агентства Kantar Millward Brown вийшов щорічний рейтинг найдорожчих брендів світу – BrandZ Top 100 2020. У списку вперше з’явився TikTok, обігнавши ...
Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій
Як підняти собі настрій? В час пандемії коронавірусу, як показують соціальні дослідження, рівень щастя в українців різко впав, а все тому, що від нас ...
Sony анонсувала продажі PlayStation 5 Sony анонсувала продажі PlayStation 5
Японська компанія Sony презентувала ігрову консоль нового покоління PlayStation 5.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми